Szukaj

Ciężarna Małgorzata Rozenek szaleje na plaży w krótkich szortach. Tak odpoczywa przed porodem

Małgorzata Rozenek zabrała swoją rodzinę nad polskie morze. Tam, spacerując po plaży, zbiera siły przed zbliżającym się porodem. Jak wyglądała?
Małgorzata Rozenek nad morzem

Małgorzata Rozenek nad morzem

Małgorzata Rozenek przewidywany termin porodu ma na początek czerwca. To wtedy powita na świecie trzeciego syna, któremu razem z Radosławem Majdanem planują dać na imię Edward. Dzień rozwiązania zbliża się wielkimi krokami. Gwiazda nie ukrywa obaw związanych z czasem, w którym przyjdzie jej powitać dziecko.

Mam termin wyznaczony na początek czerwca. Cały czas żywimy nadzieję, że uda się jakoś ustabilizować sytuację w Polsce, by można było być razem w tym dniu. Jednak przygotowujemy się powoli do ewentualności, że zostaniemy rozdzieleni -mówiła w Na żywo.

Wiadomo też, że po urodzeniu syna, chce sobie dać czas na celebrowanie macierzyństwa, gdyż na trzecie dziecko bardzo długo przyszło jej czekać.

Tak długo czekałam na tą ciążę i tak się nią cieszę, że chcę mieć kilka miesięcy, że się nigdzie nie śpieszę, nic nie muszę i myślę, że wrócę dopiero późną jesienią – odpowiadała na pytania dotyczące powrotu do telewizji.

Obecnie zbiera siły przed porodem i wybrała się z rodziną nad morze.

Małgorzata Rozenek w ciąży szaleje na plaży

Małgorzata Rozenek postanowiła zabrać rodzinę nad morze i tam zbierać siły przed zbliżającym się porodem. Na opublikowanych zdjęciach szaleje na plaży z najbliższymi, podziwiając zachód słońca.

Gwiazda ubrana w szorty i piękna białą bluzę w gwiazdki wykończona tiulową falbanką wygląda kwitnąco. Widać, że wyjazd jej służy. W tle baraszkują jej synowie i psy. Najwyraźniej także docenili tę chwilę wolności.

Im dłużej na coś czekasz, tym bardziej to doceniasz… zachód słońca nad Polskim morzem #bezcenne – napisała.

Chwile nostalgii i tęsknoty za plażą i morzem wywołała także u swoich obserwujących.

  • Boże, jak pieknie…
  • Piekne morze, piękna pani…
  • Ale zazdroszę!
  • Cudownie! – piszą.


Małgorzata Rozenek na plaży

Małgorzata Rozenek na plaży

Małgorzata Rozenek na plaży

Małgorzata Rozenek na plaży

Małgorzata Rozenek na plaży

Małgorzata Rozenek na plaży

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×