Szukaj

Małgorzata Rozenek z wielkim brzuszkiem pokazała wymuskany salon. To już ostatnie przygotowania przed porodem

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek już jest na finiszu ciąży. Zabrała się za ostatnie przygotowania, żeby wszystko było perfekcyjne na przybycie nowego członka rodziny. Pokazała, jak wymuskała dom. Piękne zdjęcia.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pod koniec zeszłego roku poinformowali, że zostaną rodzicami i od tego momentu nie ukrywają swojego szczęścia, dzieląc się im w social mediach. Pokazują zdjęcia, na których widać rosnące krągłości przyszłej mamy, udzielają wywiadów, często opowiadają o dziecku.

Małgorzata Rozenek pokazała salon

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są bardzo podekscytowani tym, że będą rodzicami. Dzielą się w mediach przemyśleniami, nawet zdradzili imię, które wybrali dla synka, ale później okazało się, że się rozmyślili i jest inny typ, którego już nie ujawniają.

Ostatnio Małgosię dopadł syndrom wicia gniazda i nie odpuszcza, więc gwiazda skupiła się na przygotowywaniu domu na przyjęcie nowego członka rodziny. Pochłonęło ją to do tego stopnia, że zniknęła na chwilę z social mediów, powodując lawinę spekulacji, że być może już urodziła.

Nie tym razem jednak. Kiedy wróciła z postem na Instagram, wyjaśniła, że ciężko pracuje nad tym, żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik przed porodem. Rozenek chce mieć pewność, że o niczym nie zapomniała i niczego nie zaniedbała. Przy okazji pochwaliła się zdjęciami wymuskanego salonu. Cóż za wnętrza!

 Dzień dobry kochani  jak Wam mija czas? U mnie pracowicie postanowiłam dopieścić, każdy fragment domu, a jak mówię każdy to dosłownie każdy nie będę Was zanudzać zdjęciami szuflad, których nie powstydziłaby się Perfekcyjna Pani Domu, więc, dziś wrzucę tylko salon kocham nasz dom, kocham jego kolorystykę i klimat, ale to ostatni czas kiedy widzę go w takim stanie, bo niedługo, będzie tu bardziej słodko, mało mnie na insta ostatnio, bo chce być pewna, że ze wszystkim zdążę na czas (…) – napisała.

View this post on Instagram

Dzień dobry kochani ???? jak Wam mija czas? U mnie pracowicie???? postanowiłam dopieścić, każdy fragment domu, a jak mówię każdy to dosłownie każdy ???? nie będę Was zanudzać zdjęciami szuflad, których nie powstydziłaby się Perfekcyjna Pani Domu ???????????? więc, dziś wrzucę tylko salon???? kocham nasz dom ❤️ kocham jego kolorystykę i klimat, ale to ostatni czas kiedy widzę go w takim stanie, bo niedługo, będzie tu bardziej słodko ???? mało mnie na insta ostatnio, bo chce być pewna, że ze wszystkim zdążę na czas. Na pewno by się to nie udało, gdyby nie kochana @katarzynaklekowska i reszta dziewczyn ze @sweetlivinghomeinspirations, na które zawsze mogę liczyć. Które mi zawsze dobrze doradzą i ułatwią spełnienie wnętrzarskich marzeń. Poza kilkoma meblami w zabudowie, prawie wszytko w moim domu jest ze @sweetlivinghomeinspirations Piękne zasłony, są od @szytewnetrza a obrazy od cudownej artystki @joannapilkowskaart, ale gdyby nie dobre rady i smak @katarzynaklekowska i @sweetlivinghomeinspirations byłoby mi dużo trudniej, osiągnąć taki efekt o jaki mi chodziło. Znamy się z @katarzynaklekowska już 9 lat i przez ten czas, śmiało mogę powiedzieć, że łączy nas dużo więcej niż urządzanie wnętrz????❤️całuje Was gorąco ❤️❤️❤️ a niedługo wrzucę zdjęcia pokoju #dzidziuśmajdana Dziękuje Wam wszystkim za miłe wiadomości, które do mnie wysyłacie i troskę, którą mi okazujecie. Jesteście Kochani ❤️ ???? @anetatryczynskaphoto

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Fotografie, które opublikowała, potwierdzają, że salon jest wymuskany, lśni w każdym kącie, a wszystkie szczegóły dekoracyjne zostały przemyślane. Pięknie.


Małgorzata Rozenek przygotowuje dom na przyjęcie synka

Małgorzata Rozenek przygotowuje dom na przyjęcie synka

Małgorzata Rozenek przygotowuje dom na przyjęcie synka

Małgorzata Rozenek przygotowuje dom na przyjęcie synka

Małgorzata Rozenek przygotowuje dom na przyjęcie synka

Małgorzata Rozenek przygotowuje dom na przyjęcie synka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×