Szukaj

Małgorzata Rozenek pokazała się zaraz po przebudzeniu. Bez makijażu i ze zrujnowaną fryzurą wygląda jak nie ona

Małgorzata Rozenek o poranku

Małgorzata Rozenek o poranku

Małgorzata Rozenek wypoczywa za oceanem. Relacjami z Meksyku chętnie dzieli się z fanami. Właśnie pokazała się o poranku, prosto po przebudzeniu. Jak wyglądała?

Małgorzata Rozenek zapakowała walizki, rodzinę oraz nianię dla Henia i w końcu mogła wybrać się na długo wyczekiwany urlop. Ma za sobą bardzo intensywny czas, nawet pandemia nie pokrzyżowała jej ambitnych planów. Zaledwie dwa tygodnie po narodzinach najmłodszego syna wróciła na plan programu Projekt Lady. Później przyszła pora na kolejne zawodowe wyzwania, z których chyba największe emocje wzbudził jej aktorski debiut w filmie Patryka Vegi.

Święta Bożego Narodzenia i sylwestra świętowała razem z mężem i synami. Jednak teraz czas na wakacje. Rozenek od kilku dni publikuje w social mediach relacje z Meksyku. Chociaż kilka dni temu skarżyła się na deszczową pogodę, która nieco pokrzyżowała palny, to okazuje się, że aura okazała się już bardziej łaskawa i można się także powygrzewać. Dzięki temu widzimy efekty ciężkiej pracy nad sobą i to, że w kilka miesięcy po porodzie Małgorzata wygląda rewelacyjnie. A jak wygląda tuż po przebudzeniu?

Jak wygląda Małgorzata Rozenek po przebudzeniu?

Relacjami ze wspaniałych wakacji Rozenek chętnie dzieli się w sieci. Na bieżąco informuje fanów, jakie aktywności ona i jej rodzina uprawiają. Pokazała już zakupy na miejscowym ryneczku, wywołała niezłe zamieszanie, pozując w indiańskim pióropuszu, a także zdradziła, jak spędza czas z Radosławem tuż przed kąpielą i usypianiem Henia.

Dzisiaj zdała także relację prosto z łóżka. Obok Majdan popijał kawę, a ona zaraz po przebudzeniu odpowiedziała na pytania fanów na temat bluzy, którą miała na sobie. Okazuje się, że ubranie pochodzi z sieciówki, a ona jest niezwykle zadowolona z zakupu. To jednak niejedyna gratka, jaką przygotowała dla fanów.

Małgorzata pokazała się zupełnie bez makijażu, jeszcze nie zdążyła także się uczesać – pełna naturalność. Opalenizna powoduje jednak, że wygląda bardzo dobrze. Stuprocentowa gwiazda, nawet bladym świtem, choć prezentuje się zdecydowanie inaczej niż na stołecznych salonach. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Małgorzata Rozenek zaraz po przebudzeniu

Małgorzata Rozenek zaraz po przebudzeniu

Małgorzata Rozenek zaraz po przebudzeniu

Małgorzata Rozenek zaraz po przebudzeniu

Małgorzata Rozenek zaraz po przebudzeniu

Małgorzata Rozenek zaraz po przebudzeniu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×