Szukaj

Edyta Górniak zmienia w życiu priorytety. Na decyzji diwy nieźle skorzystała Małgorzata Rozenek

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak zdecydowała się na zmiany w życiu zawodowym. Pożegnała się ze sztabem współpracowników, który błyskawicznie przejęła Małgorzata Rozenek. O szczegółach donosi kolorowa prasa.

Edyta Górniak kupiła rezydencję, która znajduje się w pobliżu Zakopanego. Podobno za dom z widokiem na Tatry zapłaciła aż milion złotych. Posiadłość nie tylko jest położona w pięknym miejscu, ale także urządzono ją tak, jak wymarzyła sobie to gwiazda. W jednym z wywiadów ujawniła, że postawiła na prostotę:

Urządziłam je w stylu minimalistycznym, zgodnie z filozofią zen – zdradziła Edyta w rozmowie z Fleszem.

Małgorzata Rozenek przejęła byłych współpracowników Edyty Górniak

Już jakiś czas temu Edyta podkreślała, że gdy tylko się przeprowadzi, ograniczy swoją działalność w social mediach niemal do zera.

Po raz pierwszy powiem to publicznie – zdecydowałam się wyłączyć telefony. Nie będę miała Instagrama, przekażę go w ręce moich współpracowników – powiedziała Edyta Górniak w rozmowie z RMF MAXXX.

Wygląda na to, że gwiazda oprócz tego, że ogranicza korzystanie z internetu, myśli, by nieco zwolnić. Jak przekonuje jej znajomy w rozmowie z Super Expressem, piosenkarka planuje się skoncentrować przede wszystkim na rodzinie. Chce odbudować więzy z osobami, które powinny być dla niej bliskie:

Edyta zaszyła się w górach. Chce mniej pracować i odbudować więzi rodzinne z synem, z Ulą, swoją najlepszą przyjaciółką i chrzestną Allana, z mamą, tatą i siostrą — podaje informator tabloidu.

Czyżby właśnie dlatego, że diwa planuje mniej pracować, jej najbliżsi współpracownicy poszukali nowego pracodawcy? Tabloid podaje, że oprócz Marcina Wieczorka, z którym gwiazda niedawno się rozstała, podobno zakończyła też współpracę z kolejnymi osobami. Te niemal natychmiast podkupiła Małgorzata Rozenek:

Jej zaufana asystentka jest teraz prawą ręką Małgorzaty Rozenek-Majdan, podobnie jak dwie stylistki i fryzjer. Gwiazda TVN jest bardzo zadowolona z nowych ludzi. To prawdziwi profesjonaliści — dodaje osoba z otoczenia gwiazdy.

Już jakiś czas temu Małgorzata Rozenek opowiedziała o swojej współpracy z poprzednią asystentką diwy, Magdą Sową:

Nie wiem, jakie jest wyobrażenie o asystentkach. Jednak w naszej branży to gotowość do wielu działań. Wymagana jest odpowiedzialność i decyzyjność. Czasem jestem na planie i ona z Wiktorem (menadżerem) musi podejmować decyzje za mnie. (…) Bardzo ważne jest dla mnie życie rodzinne. Ja też rozumiem, że ktoś je ma. U mnie nie ma pracy dwadzieścia cztery na dobę i siedem dni w tygodniu. Bardzo szanuję czas moim współpracowników. Nikomu jej nie ukradłam – powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Na ten moment Edyta Górniak nie odniosła się do doniesień kolorowej prasy. Wiadomo jedynie, że w sprawach zawodowych wspiera ją nowa współpracownica, którą towarzyszyła jej m.in. podczas kręcenia finałowych odcinków The Voice of Poland.


Edyta Górniak - Big Brother 2

Edyta Górniak - Big Brother 2

Małgorzata Rozenek jak Smerfetka

Małgorzata Rozenek jak Smerfetka

Edyta Górniak przed wylotem do Los Angeles

Edyta Górniak przed wylotem do Los Angeles

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    uwielbiam Edyte na tym zdjeciu w sweterku w kratke i kapeluszu wspaniale sie prezentuje kobieta jak atrakcyjna jest to ma mase adoratorów ale musi być roztropna bo inaczej dziwke z niej zrobią momentalnie bo każdy facet przeważnie dąży do jednego no niestety tak nas skonstruował Bóg i przyroda ze facet jak widzi atrakcyjną kobiete to marzy o zapłodnieniu jej z kobietami podobnie jest jak zobaczy faceta który pieknie sie prezentuje i do tego szasta kasą na prawo i lewo to gotowa jest na wszystko dosłownie traci głowe i przestaje zauważać złe nawyki i odruchy w takim facecie albo że on jest zwykłym przygłupem który sie smieje z byle czego ale o zapłodnieniu nie myśli tak jak facet bo boi sie porodu i bólu z nim związanego czyli że gatunek ludzki jest identycznie skonstruowany jak inne gatunki fauny w świecie przyrody,dopiero w wieku dojrzałym zmieniają sie nieco priorytety selekcji adoratora czy adoratorki w momencie po odmianie życia spowodowanej przez przypadki losowe albo przezycia z wczesnej młodości i inaczej klasyfikuje sie wartość partnera partnerki zwraca sie uwage na rzeczy i przywary tej drugiej osoby na nawyki na szereg drobnych spraw któe w swoim całokształcie mogą wpływać zle na stosunki partnerskie a sprawy seksu przesuwa sie na dalszy olan jako drugorzedne i o mniejszym znaczeniu ale to zależy też od przypadku i warunków jakich wymaga sie od tej drugiej osoby Wiadomo że każde chce mieć atrakcyjnego partnera i bogatego gdzie bogactwo wcale nie musi oznaczać zasobów finansowych ale rade mądrość życiową rozsądek zaradność determinacja w dążeniu do celu zwraca sie szczególną uwage na stosunek partnera czy partnerki w różnych napietych sytuacjach życiowych czy jest gniewliwą osobą czy ma dąsy czy nie gada od rzeczy albo nie plecie bajek wszystko to bierze sie pod uwage czy ta osoba nie jest zbyt apodyktyczna i konfliktowa bez wyraznego powodu jakie ma zainteresowania jaki styl lubi w jakiej tonacji wyraża swoje dykcje czy nie jest wrzaskliwa pretensjonalna albo słodka idiotka któa zawsze ma najwiecej do powiedzenia a nie ma bladego pojecia o niczym konkretnym jakie umiejetności ponadprzecietne posiada czy jest leniwa albo nadmiernie ruchliwa czyli nadpobudliwa psychoruchowo a na koncu jaki jest seks z taką osobą czy nie jest zbyt sfrustrowana z jakiegos powodu osobistego czy nie ma skłonności do zbytniej przesady czy ma kompleksy albo manie czy fobie i czy jest na tyle zdrowa umysłowo żeby można było brać taką osobe pod uwage oraz czy nie jest nadmiernie kochliwa i zbyt łatwa w swoim samozachowaniu i samokontroli w jaki sposób traktuje innych i w jakim tonie oddzywa sie do nich

  • Gość pisze:

    Edzia ma zgrabne nogi, a Rozenek krzywe.

  • Gość marcypan pisze:

    Niech juz ta cala Edzia ziejdzie z oczu za duzo jej wszedzie.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×