Małgorzata Rozenek debiutuje jako pogodynka w „DDTVN”. Gwiazda ma już monopol na całą śniadaniówkę

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek poprowadziła wtorkowe wydanie Dzień Dobry TVN. Przed kamerami zaskoczyła widzów i zadebiutowała w zupełnie nowej roli. Dobrze wypadła jako pogodynka?

Małgorzata Rozenek to jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd stacji TVN. Od dekady pojawia się na antenie w coraz to nowych odsłonach. Wszystko zaczęło się od programu Perfekcyjna Pani Domu. To właśnie ten format sprawił, że zyskała sympatię widzów. Później przez kilka sezonów prowadziła reality show Projekt Lady, ale dopiero kilka miesięcy temu spełniła swoje największe zawodowe marzenie. Z końcem sierpnia razem z Krzysztofem Skórzyńskim zaczęła prowadzić Dzień Dobry TVN.

Teraz regularnie pojawi się na ekranie. Razem ze swoim ekranowym partnerem kilka razy w miesiącu wita się o poranku z widzami. Kilka pierwszych odcinków pomimo obycia przed kamerami było dla niej naprawdę trudnych. Teraz podczas prowadzenia programu na żywo czuje się jak ryba w wodzie. Przed kamerami jest bardzo pewna, a w związku z tym zyskuje coraz większe zaufanie widzów.

Małgorzata Rozenek z nową funkcją w Dzień Dobry TVN 

Małgosia od lat mówiła o tym, że jej marzeniem jest praca w śniadaniówce. Zabiegała o to już od dawna, ale Edward Miszczak zdecydowanie nie widział jej w tej roli. Dopiero gdy zmienił się dyrektor programowy gwiazda otrzymała swoją szansę. Gwiazda TVN poprowadziła we wtorek poranny program, a przy okazji sprawdziła się w nowej roli. Razem z Krzysztofem próbowali przedstawić widzom aktualną pogodę.

Jak mi szło w roli pogodynki? Nadawałabym się? – napisała w relacji w sieci.

Oglądaliście DDTVN we wtorek? Widzieliście, jak Małgosia zapowiada pogodę? Poradziła sobie? Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii. Naszym zdaniem poszło jej całkiem dobrze.

Małgorzata Rozenek komentuje debiut w Dzień Dobry TVN

Specjalnie dla Jastrząb Post tuż po wyjściu ze studia Małgorzata Rozenek na gorąco skomentowała swój debiut w śniadaniówce. Po tym, jak opuściła budynek, opowiedziała o emocjach, jakie jej towarzyszyły:

Jeszcze nie wiem jak się czuję. Szczerze mówiąc, jesteśmy z Krzysztofem bardzo zmęczeni. Cała ekipa, wszyscy, cała redakcja, bardzo poważnie podchodziliśmy do etapu przygotowań. Bardzo dużo emocji w to włożyliśmy po rozmowie z naszym szefostwem. Otrzymaliśmy bardzo konstruktywne uwagi. Ale najważniejsze jest to, że wszyscy się bardzo cieszymy, że poszło i jak poszło. Jesteśmy z Krzysztofem świadomi uwag i rzeczy, które musimy zmienić. Jesteśmy z siebie bardzo dumni.

Zdradziła też, nad czym musi jeszcze popracować:

To, co mogłabym poprawić? Był taki moment, w którym za mało zwracałam się do Krzysztofa. I tak bardzo mi zależało, żeby skupić się na widzu, na kamerze, że obok stoi Krzysztof, który jest wspaniałym partnerem. Bardzo dobrze nam się pracuje, mamy dokładnie ten sam pomysł na naszą parę i to jest ogromny komfort.

Cała rozmowa, podczas której nie zabrakło łez wzruszenia, poniżej.


Małgorzata Rozenek zapowiada pogodę w DDTVN

Małgorzata Rozenek zapowiada pogodę w DDTVN

Małgorzata Rozenek zapowiada pogodę w DDTVN

Małgorzata Rozenek zapowiada pogodę w DDTVN

Małgorzata Rozenek zapowiada pogodę w DDTVN

Małgorzata Rozenek zapowiada pogodę w DDTVN

Komentarze

 • Adi pisze:

  SUPER, MOIM ZDANIEM WYPADŁA ŚWIETNIE…. PIĘKNA I INTELIGENTNA KOBIETA

 • Gość pisze:

  A ja jej dziękuję bo przestałam oglądać ogłupiające śniadaniowki. Czekam na Polsat, może da radę

 • Gość WIEDZMA pisze:

  Goniu Ty nie nadajesz się do telewizji. Jesteś osobą z paskudną opinią i brzydkim charakterem. Większość cie nie lubi i nie polubi mimo wciskania cie na siłę po kilka razy w tygodniu, do DDTVN. Chwalisz się, oklamujesz widzów i fanów, jesteś próżna, lekceważysz innych i ich pracę. Wystarczy wspomnieć zachowanie w kinie gdy zrobiłaś wraz z rodziną chlew. Uważasz się za lepszą od nas, zadajesz się tylko z zamoznymi bo liczysz na profity z tych znajomości. Działasz z premedytacją, nie ma w twoich działaniach odrobiny szczerości i sympatii. Trudno lubić kogoś takiego.

 • GośćMarysia pisze:

  Babcia powinna przejść na emeryturę

  • Gość pisze:

   Ty nigdy nie będziesz taka laska jak ona, zazdrosnico

  • AAA pisze:

   Do gościa: nie chcę mieć sztucznych cycek, zębów, włosów i chłopa z przebiegiem po zatoce Sztuki…Nie mam czego jej zazdrościć.

 • Gość pisze:

  Dzisiaj mnie zaskoczyła. W końcu się przyznała że jest 10 lat starsza od Ohme.

 • Gość pisze:

  Ta Pani się nie nadaje do takiej pracy, jest sztuczna, jak manekin , ma okropny głos. Koszmar oglądać ją w tej roli, po prostu nie da się. Kto ją tak popiera, że jeszcze jest w tym miejscu? Szanujcie widzów.

 • Gość pisze:

  Ja naprawdę doceniam, że ta Pani się stara że chodzi do logopedy, foniatra etc. Tylko czy ktoś by docenił moje wysiłki, gdyby ktoś mnie wcisnął do kadry Polski w koszykówce, skoro mam 160 cm wzrostu???
  Nie zawsze chcieć to móc.
  Ta Pani nie ma głosu radiowego i nic tego nigdy nie zmieni, nie ma swobody w wypowiadaniu się i ma stosunkowo ograniczony zasób słów.To boleśnie widać, gdy nie wypiwiada się kwestii, które można dziesięć razy nagrać i potem wyemitować, tylko trzeba wejść w interakcję z gościem.
  A już weekendowe spotkania to gruba przesada, ale wszystko do czasu, gdy w Polsacie jesienią ruszy telewizja śniadaniowa

 • Gość pisze:

  Jakoś nie mogę jej słuchać. Jest tak sztuczna i mało inteligenta, ma tak mały zasób słów, wciąż się myli i ten głos………… Jak ona prowadzi dzień dobry TVN, natychmiast przełączam, niestety, na TVP. Już wolę zdecydowanie Cichopek niż ją.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×