Hejterzy są na to gotowi? Rozenek pokazała się w szpitalnym kitlu i zagrała im na nosie. Szykuje coś szczególnego

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek na Instagramie pokazała się w szpitalnej odzieży ochronnej. Zachwyca się swoją pracą i od razu uprzedza hejterskie wpisy.

Małgorzata Rozenek chętnie dzieli się ze swoimi fanami fragmentami swojego życia prywatnego. Opowiada nie tylko o projektach zawodowych, ale często zdradza też, jakie ma plany związane z rodziną. Niedawno opowiedziała naszej reporterce, jak zamierza spędzić zbliżające się wielkimi krokami święta Bożego Narodzenia, które są jej ukochanym czasem w roku:

Radosław zawsze mnie bardzo rozpieszcza prezentami. On jest bardzo uważny, zawsze słucha. Te prezenty są niezwykle trafione. My kochamy święta Bożego Narodzenia i już nie możemy się doczekać tych kolejnych. Chociaż te będą inne. Jeżeli świat się nie zamknie, to wyjeżdżamy. Po raz pierwszy w życiu. Ale to wcale nie oznacza, że ominie nas wigilia i świętowanie. Po prostu przekładamy świętowanie na nieco wcześniejszy termin i wtedy upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu. I święta, i wyjazd.

W tym roku rodzina Majdanów nie spędzi świąt w Polsce.

Jedziemy do Azji. Nasz ukochany kierunek. Już nie możemy się doczekać. Naprawdę odliczamy dni.

Mamy jednak nadzieję, że przed wyjazdem Małgosia podzieli się jak co roku tym, jak udekorowała swój dom. Tymczasem jednak zdradziła, że bierze udział w nowym projekcie.

Małgorzata Rozenek w szpitalnej odzieży ochronnej zachwyca się swoją pracą

Małgorzata Rozenek długo marzyła o tym, by zostać mamą i ostatecznie zdecydowała się skorzystać z metody in vitro. Nigdy nie ukrywała tego, a nawet postanowiła wydać książkę na ten temat. Obecnie wychowuje trzech synów – Stanisława, Tadeusza oraz Henryka, którego ojcem jest Radosław Majdan. Wszystkie ciąże zawdzięcza metodzie zapłodnienia pozaustrojowego. Jest wielką ambasadorką zwiększenia dostępności zabiegu w Polsce.

Tylko można się domyślać, że jej nowy projekt jest związany z tematem macierzyństwa. Rozenek pokazała zdjęcie w szpitalnej odzieży ochronnej. Pisze o tym, jak bardzo wartościowa jest jej praca.

Najpiękniejsze w mojej pracy jest to, że ciągle mam poczucie, że uczestniczę w tworzeniu rzeczy wartościowych. Wiem, że moi hejterzy chcieliby, żebym uwierzyła, że jest inaczej, ale po takim dniu jak dziś, ta wiara jest mocniejsza niż kiedykolwiek. Dziękuje @tvn.pl dziękuje @discovery że mam taką możliwość. Wiem, że rzeczy, nad którymi teraz pracujemy, to nie tylko ogromna wartość merytoryczna i emocjonalna dla widzów, ale przede wszystkim – prawdziwy cud. Cud życia – napisała.

Zachwycona nowym wyzwaniem, uprzedziła hejterów, że nic nie jest w stanie zmienić jej zdania na temat wagi jej poczynań. Wpis nie przeszedł bez echa, a internauci domyślają się, o co może chodzić:

 • bardzo ważny projekt! – skometowała najwyraźniej wtajemniczona w sprawy Zosia Ślotała.
 • HATERS GONNA HATE. Tyle im w życiu zostało. Zamiast światła mrok. A Ty idz w stronę disco. Jak zawsze. Oby nie helikopterem.
 • In vitro… nasza jedyna nadzieja… Choc wciaz walczymy, mamy za sobą 4 nieudane transfery, nie tracimy nadziei. Dziękuję, Pani Małgosiu, że mówi pani głośno o niepłodności.

Rozenek spodobała się im też w szpitalnym ubraniu.

Hello Meredith Grey – porównała ją jedna z użytkowniczek do bohaterki hitowego serialu Chirurdzy.

Co sądzicie na temat działań Rozenek zmierzających do upowszechnienia in vitro?


Małgorzata Rozenek zapowiada nowy projekt

Małgorzata Rozenek zapowiada nowy projekt

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Komentarze

 • Eminem pisze:

  Zagrala na nosie a to ma silikonie można grać, to niech ino uważa coby jej nie odpadł jak Jacsonowi.

 • GośćIga pisze:

  Tego debilizmu nie powinniscie pokazywac

 • GośćTrwam pisze:

  Operacja 50 na karku.

 • Gośćmk pisze:

  Mnie dziwi tylko jedno, obnosi się że świętami, tak je uwielbiają, a Święta,, Bożego Narodzenia,, to nie służą do strojenia mieszkania, owszem drzewko życia tak. To narodził się Pan, nasz zbawiciel, który był ochrzczony, a oni dziecka nie ochrzcili. Dlaczego, bo księża grzeszą, nie jednemu psu na imię burek.!! Dlatego ludzie oczywiście nie wszyscy ale tacy co dla nich święta to wystrój domu, są bardzo biedni.!

  • Gość tessa pisze:

   Nie ochrzcili dziecka bo, być może nie chcą G o na siłę wytłaczać w KK. Dziecko, gdy dorośnie, samo wybierze drogę.

  • Gość pisze:

   Strojenie mieszkania na Gwiazdkę nie ma nic wspólnego z narodzinami Jezusa. W Betlejem raczej choinki nie było.

 • NATALIA pisze:

  Czujac tak powszechna antypatie ,może nie zrezygnowałam bym że swoich poczynań, ale starała ograniczyć częstotliwość na widok publiczny, KOLOKWIALNIE co za dużo to nie zdrowo ,pozostaje niesmak ,niestrawność itp itd…. A tu przesyt łącznie z torsjami …….., a niektóre wręcz
  prezentowane, „odważne popisy ” to brak szacunku dla siebie, swojej rodziny i CZYTELNIKA,

  • Gość pisze:

   Oni czują powszechną sympatię. Antypatię wysyła grupka nic nie znaczących hejterów, którzy nic nie znaczą w ich życiu.

 • Gość pisze:

  Doktor Małgorzata.
  To tak jak Acze z reklamy. Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego

 • Gość pisze:

  Moja pierwsza mysl ze bedzie mowic o zaletach medycyny estetycznej lub poddawac sie zabiegom w jakiejs klinice i To nie jest zlosliwosc Uwazam ze jest dobrze zrobiona

 • Gość pisze:

  Brałby jak komornik szafę!

 • Gość Hera pisze:

  Co to za pustak. Mądry,widząc że ludzie go nie lubią,to by zniknął,ale nie ktoś tak pusty jak ona. Ta to lansuje się na każdym kroku . Jej obrzydłej gęby nie da się już oglądać.

  • Bejb pisze:

   To wszyscy musieliby zniknąć. I mądrzy i głupi całe szczęście też. Jeszcze się taki wspaniały nie urodził, żeby każdemu dogodził.
   Amen

  • Gość pisze:

   Lecz się ..naprawdę się lecz ..z nienawiści

  • Gość Danuta pisze:

   No niestety ona nie zniknie ta baba uwielbia i kocha mamonę będą ją drzwiami wyrzucać to oknem wejdzie. Myślałam że idzie na odwyk po tym ostatnim występie w Sopocie gdzie dała popis że ho ho. Pomyliłam się będzie reklamować inVitro tylko dlaczego jej fundacja jeszcze nie działa o to jest pytanie.

 • Gość Piotr pisze:

  Ale staro wygląda !

 • Glimp pisze:

  A ja myślałem, że dlatego w kitlu bo będą jej mózg wszczepiać i przestanie się sprzedawać i swoją rodzinę. Żałosna.

  • Gość pisze:

   Zmień myślenie, bo w końcu tobie będą musieli ten mózg przeszczepić. W razie czego będę 3mac kciuki oby jak najszybciej się to stało.

 • Gość_40 pisze:

  Przecież ta Pani uwielbia robić tylko sobie selfi. Czy to na pochodach LGBT w kolorowej tęczowej sukieneczce że niby jest za tymi i z tymi ludźmi. A teraz w kitlu jak jej super pasuje i że niby zajmie się in vitro. Żałosna. Szuka Poprostu zainteresowania, sprzedając swoje życie.

 • GośćJan pisze:

  Zalosna

 • GośćIga pisze:

  Jaka zalosna baba nikt jej nieuwaza

 • Gośćpielegniarka pisze:

  Babcia (63l.)jak zwykle fruwa w obłokach. Kobicino zejdź na ziemię!

 • Gość Babcia Barbara pisze:

  Na temat in vitro dużo gadała, nic nie zrobiła. Fundacja podobno nikomu nie pomogła. Zawsze prowokuje hejt, sama powiedziała że woli jak jej nie lubią. Dla mnie to osoba która chwyta dziesięć srok za ogon. W niczym nie jest dobra, nie posiada nawet podstawowej wiedzy. Perfekcyjna pani domu, sama zatrudnia sprzątaczkę. Projektantka która podbiera projekty innych i nieco je zmienia. Prowadziła rewolucję hoteli nie mając o tym pojęcia. Za granicą ten program prowadzili wspaniali hotelarze że stażem. Mentorka dobrego wychowania, która urządza awantury w miejscach publ. pozwala się macać na wizji. W końcu mama która absolutnie nie dba o bezpieczeństwo dzieci publikując wciąż ich zdjęcia a wręcz wykorzystując je do robienia kasy, oraz ośmieszając. Jedna wielka ściema ta pani Rozenek.

 • Lala pisze:

  Pamiętam to zdjęcie w szpitalu gdy ptubowała invitro trzy razy i się nie powiodło. Lekarz jej powiedział że to już ostatnia pruba i Marta ona wie co

 • Gośćja1 pisze:

  włosy powinny być całe pod czepkiem a tu znowu lans dzidzi piernik

 • Lena pisze:

  Starsza pani Majdanowa rozenek 50+ sie lansuje

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×