Tak Małgorzata Rozenek będzie wyglądać za 20 lat. Zmarszczki, siwe włosy… Tak algorytm widzi ją jako babcię

Rozenek za 20 lat

Rozenek za 20 lat

Małgorzata Rozenek pokazała, jak będzie wyglądać za dwadzieścia lat. Pod postem niemała burza, O co chodzi?

Małgorzata Rozenek nie waha się zabierać głosu w ważnych w jej mniemaniu sprawach. Na przykład jest ambasadorką refundowania metody zapłodnienia pozaustrojowego i głośno o tym mówi. Teraz wypowiedziała się w równie ważnej sprawie. Chodzi o przyszłość naszego kraju.

Tak będzie wyglądać Małgorzata Rozenek za 20 lat

W maju Polska po raz trzeci z rzędu otrzymała miano najbardziej homofobicznego kraju w Unii Europejskiej. Spowodowało to, że agencja MullenLowe Warsaw wpadła na pomysł kampanii Jutro w Polsce.

W naszej kampanii pokazujemy Polskę, w jakiej chcemy żyć i w jaką wierzymy. Zmiana świadomości nie jest możliwa bez uruchomienia wyobraźni i właśnie wspólna praca zbiorowej wyobraźni może uruchomić proces, dzięki któremu takie newsy z Polski będą na porządku dziennym – powiedział Gazecie Wyborczej Marcin Nowak, dyrektor kreatywny agencji.

Akcja zabiera odbiorców w czasie, by ci mogli wyobrazić sobie, jak nasz kraj będzie wyglądał za 20 lat, pozbawiony nienawiści do środowisk LGBTQA+. Celem kampanii jest też zebranie jak największej liczby podpisów, pod apelem stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza.

Inicjatywę wsparło wiele znanych osób, m.in. Anna Mucha, Agnieszka Holland, Jacek Braciak, Andrzej Seweryn i Małgorzata Rozenek, która wczoraj wzięła także udział w Paradzie Równości w spektakularnej stylizacji.

W dzień Parady Równości wyobrażamy sobie Polskę za 20 lat równą, akceptującą i tęczową. Jeśli też chcesz żyć w Polsce, w której takie newsy, jak mój, będą czymś zwyczajnym, wejdź na www.jutrowPolsce.pl, podpisz apel Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza i prześlij dalej wybranego przez siebie newsa. A popołudniu widzimy się na Paradzie #jutrowpolsce – napisała.

Na zdjęciu, które towarzyszy jej apelowi, widzimy Małgorzatę starszą o dwadzieścia lat. Ma siwe włosy i sporo zmarszczek. Post wywołał niezłą burzę, nie tylko ze względu na poruszony temat, ale też wygląd gwiazdy.

Internauci zaciekle dyskutują na temat praw osób LGBT+ w Polsce. Komentują też, że Rozenek nawet postarzając się, zadbała, żeby dobrze wyglądać.


Małgorzata Rozenek za 20 lat

Małgorzata Rozenek za 20 lat

Małgorzata Rozenek na Paradzie Równości 2022

Małgorzata Rozenek na Paradzie Równości 2022

Małgorzata Rozenek - Parada Równości 2022

Małgorzata Rozenek - Parada Równości 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×