Małgorzata Rozenek po przebudzeniu włączyła kamerkę telefonu. Zafundowała fanom takie widoki o 5:11, że ciężko będzie je wymazać z pamięci

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zaskoczyła fanów. Z samego rana pokazała się im w naturalnym wydaniu. Jak perfekcyjna pani domu wygląda bez makijażu? Nowe zdjęcia.

Małgorzata Rozenek stała się szerzej znana dzięki małżeństwu z aktorem Jackiem Rozenkiem. Jeszcze bardziej jej popularność podbiło show Perfekcyjna pani domu, które przed laty było transmitowane przez TVN, ciesząc się sporą popularnością telewidzów. Dziś gwiazda jest już poza telewizją. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąć ma tysiące fanów, którzy bacznie śledzą jej aktywność w mediach społecznościowych. Internauci obserwują tam jej kolorowe życie u boku męża, Radosław Majdana i trzech ukochanych synów.

W ostatnim czasie piękność zabrała męża na wakacje do Francji. Para ochoczo relacjonowała podróż. Zakochani pozowali m.in. na luksusowym jachcie i w basenie, gdzie Gosia nadzwyczaj ochoczo prezentowała swoje wysportowane i opalone ciało.

Małgorzata Rozenek wspiera społeczność LGBT

44-latka wróciła już do kraju. W weekend wzięła udział w Paradzie Równości w Warszawie, by okazać solidarność społeczności LGBT. Miała na sobie krótką, zieloną suknię, do której dołączyła parę skrzydeł w tęczowych barwach. Jej look uzupełniał ciekawy makijaż.

Tęczowymi przyjaciele zawsze możecie na mnie liczyć, bo każda miłość jest szlachetna i piękna jestem z Wami dziś na Paradzie Równości i każdego innego dnia – napisała w opisie zdjęcia zrobionego przed eventem.

Postępowa gwiazda nie boi się też pokazywać bez makijażu.

Małgorzata Rozenek bez makijażu. Jak wygląda?

Influencerka zrobiła to dziś rano. O godzinie 05:11 (!) na jej Instastory znalazł się krótki filmik, na którym widać ją w chwili, gdy zupełnie pozbawiona makijażu, raczyła się kubkiem kawy. Zdjęcia Gosi w takim wydaniu zobaczycie pod artykułem.

Nieco później Rozenek zamieściła na Instagramie filmik, nagrany podczas wizyty na siłowni, który wyjaśnia, dlaczego wstała tak wcześnie i nie nałożyła make-upu. Wideo zobaczycie poniżej. „Perfekcyjna pani domu” wykonuje na nim szereg różnych, wymagających ćwiczeń, od których zmęczyć można się na skutek samego patrzenia.

Jak podoba się wam Małgorzata Rozenek w naturalnym wydaniu?


Małgorzata Rozenek w naturalnym wydaniu

Małgorzata Rozenek w naturalnym wydaniu

Małgorzata Rozenek w naturalnym wydaniu

Małgorzata Rozenek w naturalnym wydaniu

Małgorzata Rozenek w naturalnym wydaniu

Małgorzata Rozenek w naturalnym wydaniu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×