Szukaj

Henio usnął w ramionach Małgorzaty Rozenek. Słodkie zdjęcie z wizyty kontrolnej rozczuliło fanów

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek z synem Henrykiem

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek z synem Henrykiem

Małgorzata Rozenek pozuje z doktorem, który pomógł przyjść na świat Heniowi. Widok noworodka śłodko śpiącego w ramionach mamy rozczulił internautów.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od samego początku marzyli o wspólnym dziecku. I w końcu się udało. Henio przyszedł na świat dzięki metodzie in vitro, podobnie jak dwaj poprzedni synowie ze związku z gwiazdy z aktorem Jackiem Rozenkiem: 14-letni Staś  i 10-letni Tadeusz.

O przyjściu na świat kolejnego potomka Małgosi dowiedzieliśmy się 15 grudnia, gdy gwiazda ogłosiła, że jest w trzeciej ciąży. Od tamtego czasu cała Polska zaczęła śledzić wszelkie informacje o przygotowaniach do narodzin syna Perfekcyjnej pani domu.

To najszczęśliwszy dzień mojego życia. Dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny. 3900 kg / 58 cm. Snuje już co do Niego plany treningowe. Przed Wami HENIO – napisał Radosław na Instagramie w dniu narodzin syna.

Małgorzata Rozenek i Henio w szpitalu

Dziś Małgorzata Rozenek postanowiła podziękować wszystkim, którzy towarzyszyli jej podczas porodu. Przyznała, że powinna to zrobić wcześniej, ale z powodu natłoku spraw prawie o tym zapomniała. Gwiazda w ostatnim czasie skupiła się na macierzyństwie. Dziecko pochłonęło ją bez reszty.

Rozenek podczas wizyty w klinice, w której urodziła Henia, wyglądała nienagannie. Ubrana jak na czerwony dywan, zapozowała do pamiątkowych zdjęć z lekarzem, na którego ręce złożyła szczególne podziękowania. Uwagę internautów przykuł jednak nie tyle pan doktor, ile noworodek.

Henio słodko usnął w ramionach mamy. Internauci w komentarzach nie szczędzą komplementów pod adresem małego Majdana. Ochów i achów jest co niemiara. Dawno polski show-biznes nie miał tak cudnego dzieciaczka.

Zobaczcie, jaki z niego aniołek.

View this post on Instagram

Dzień dobry ???? jak Wam minął weekend? U nas dużo się działo, ale o tym później. Z tego wszystkiego zupełnie bym zapomniała bardzo serdecznie podziękować całemu personelowi medycznemu @medicoverpolska który pomagał przyjść na świat naszemu ślicznemu Henrykowi ????➡️????Szczególne podziękowania dla dr Jastrzębia, wybitnego lekarza, który swoją wiedzą i opanowaniem wprowadził duży spokój, co miało szczególne znaczenie dla @r_majdan ???????? dr asystował dr Stanisław Pazio wiec czułam się podwójnie bezpieczna ???? dr Jastrząb, od pewnego momentu prowadził mi ciąże i mogę Go polecić z naprawdę czystym sumieniem???? kompetentny, uśmiechnięty i zawsze kiedy trzeba, służący pomocą. Pozujemy raz do zdjęcia ???? Zresztą sam poród w tej placówce to wspaniale przeżycie???? pełne bezpieczeństwo, wspaniała opieka i co najważniejsze teraz, możliwość pozostawania Ojca dziecka przez dłuższy czas po porodzie. Dziękuje również dr Ewie Kurowskiej kierowniczce oddziału położnictwa i dr Marcie Balickiej szefowej oddziału neonatologii za niezwykły profesjonalizm i cierpliwość ???? ale szczególne podziękowania chciałabym skierować do niesamowitej położnej – doradczyni laktacyjnej Katarzyny Narkiewicz, która bardzo mi pomogła na samym początku opanować niespodziewane trudności laktacyjne. Bardzo mi zależało na naturalnym karmieniu i dzięki Pani Kasi udało się ???? kiedy panikowałam to pani Kasia z ogromnym spokojem, wszystko mi tłumaczyła i pomogła opanować stres ????‍♀️???? Dziękuje Pani Kasiu ????❤️ dziewczyny jak macie jakieś pytania dotyczące porodu w tej placówce, piszcie ???? dopóki wszystko pamiętam ???? a ponieważ to mój drugi poród w Medicover to mam porównanie na przestrzeni 10 lat.

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on


Małgorzata Rozenek z Radosławem, Heniem i doktorem Jastrząbem

Małgorzata Rozenek z Radosławem, Heniem i doktorem Jastrząbem

Małgorzata Rozenek z Radosławem, Heniem i doktorem Jastrząbem

Małgorzata Rozenek z Radosławem, Heniem i doktorem Jastrząbem

Małgorzata Rozenek pokazała Henryka

Małgorzata Rozenek pokazała Henryka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×