Szukaj

Małgorzata Rozenek już od pierwszych miesięcy życia wpaja Heniowi pozytywne wartości. A ciuszki malucha? Cudo za niewielkie pieniądze

Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek już od najmłodszych lat wpaja Heniowi, jak ważne są autorytety. Jej najnowszy post rozczula, a synek gwiazdy jest przesłodki.

Małgorzata Rozenek pokazała na Instagramie Henia w cudnej stylizacji. Maluszek wygląda przesłodko, a ona wykorzystała sytuację, żeby podzielić się refleksją na temat wychowania. Mały Majdan pięknie się rozwija, a internauci nie szczędzą komplementów.

Małgorzata Rozenek i Henio w słodkich ubrankach

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywną użytkowniczką social mediów. Dba o to, żeby pozostawać w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Informuje ich o swoich projektach zawodowych, zdradza co nowego w klanie Majdanów. Nie brakuje uroczych ujęć Henia tak jak w niedzielny wieczór, kiedy słodkie ujęcia z synkiem sprowokowały ją do przemyśleń na temat wychowania.

Małgosia ubrała synka w śliczne ubranko z Simbą, które sprowokowało ja do przemyśleń. Napisała, że według niej ważne jest, żeby dzieci od maleńkości poznawały autorytety. Począwszy od tych z klasycznych bajek, kreskówek czy filmów.

 

Pozytywnych bohaterów trzeba przedstawiać swoim dzieciom od samego początku. Henio poznał właśnie Simbę – odważne lwiątko, które wydobyło z siebie najlepsze cechy, by ratować kolejne pokolenia. Kto z Was, oglądając „Króla Lwa”, nie uronił choć małej łzy wzruszenia? Film porusza szereg uniwersalnych wartości, bliskich każdemu człowiekowi – miłość, przyjaźń czy zaufanie. Myślę, że wszyscy w tej historii znajdziemy coś o czym później możemy porozmawiać ze swoim dzieckiem. Warto pozostać wrażliwym na te wartości, bo mały Simba może nas wiele nauczyć.  Gdy Henio będzie większy, na pewno zadbam o wspólne oglądanie klasyki Disneya. Póki co, opowiadam mu bajki do uszka i cieszymy się wspólnymi chwilami – napisała.

View this post on Instagram

Pozytywnych bohaterów trzeba przedstawiać swoim dzieciom od samego początku. Henio poznał właśnie Simbę – odważne lwiątko 🦁, które wydobyło z siebie najlepsze cechy, by ratować kolejne pokolenia. Kto z Was, oglądając „Króla Lwa”, nie uronił choć małej łzy wzruszenia? Film porusza szereg uniwersalnych wartości, bliskich każdemu człowiekowi – miłość, przyjaźń czy zaufanie. Myślę, że wszyscy w tej historii znajdziemy coś o czym później możemy porozmawiać ze swoim dzieckiem. Warto pozostać wrażliwym na te wartości, bo mały Simba może nas wiele nauczyć 😊 Gdy Henio będzie większy, na pewno zadbam o wspólne oglądanie klasyki Disneya. Póki co, opowiadam mu bajki do uszka i cieszymy się wspólnymi chwilami ❤️ @disney_polska @smyk #Disney #DisneyPolska #SMYK #COOLCLUB #DisneyKlasykaŁączyPokolenia

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Spieszymy z informacją, że zestaw, w którym tak słodko wygląda mały Majdan, można kupić w sieciówce dla dzieci Smyk i trzeba za niego zapłacić niecałe 7o złotych plus czapeczka za 16,99.


Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Heniem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×