Szukaj

Małgorzata Rozenek jest coraz szczuplejsza. W lokalu wyborczym kusiła zgrabnymi nogami. „Lepiej niż przed ciążą”

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan głosowali w wyborach prezydenckich, o czym poinformowali na Instagramie. Perfekcyjna opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje figurę w pełnej okazałości. Jak wygląda?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan bardzo długo starali się, by zostać rodzicami. O tym, że im się udało, poinformowali w zeszłym roku. Od tego momentu dumni małżonkowie co jakiś czas chwalili się swoim szczęściem — pokazali pokoik dla dziecka, publikowali zdjęcia, na których rosnący brzuszek przyciągał uwagę.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na wyborach

Małgorzata Rozenek trzeciego synka powitała na świecie w połowie czerwca, czym wraz z mężem, Radosławem, pochwalili się w sieci. Małżonkowie chętnie dzielą się nowymi zdjęciami Henia, a niektóre z fotografii poruszają internautów. Chociaż świeżo upieczona mama jeszcze niedawno planowała urlop macierzyński, już dwa tygodnie po porodzie wróciła do służbowych obowiązków.

Rozenek pojawiła się na planie Projektu Lady. Nowe odcinki programu miały powstać w marcu i kwietniu, epidemia koronawirusa przesunęła te plany w czasie. Świeżo upieczonej mamie początkowo towarzyszył stres, na szczęście udało się jej go pokonać, o czym poinformowała na Instagramie:

Zdjęcia do Projektu Lady 5 ruszyły pełną parą. Nie ukrywam, że na początku byłam przerażona perspektywą powrotu na plan dwa tygodnie po urodzeniu dziecka. Pierwotnie zdjęcia miały ruszyć w marcu i potrwać do połowy kwietnia, ale epidemia wszystko pokrzyżowała.

Małgorzata Rozenek nie tylko wróciła do służbowych obowiązków, ale jest bardzo aktywna w social mediach. W niedzielę opublikowała post, którym zachęca internautów do udziału w wyborach prezydenckich. Pozuje u boku eleganckiego Majdana i wygląda bardzo stylowo. Ubrała się we fioletowe, krótkie spodenki, które odsłoniły jej zgrabne nogi. Włożyła szarą bluzkę i marynarkę. Dobrała sportowe, wygodne buty.

Trzasnęliśmy to  #wybory2020 #idźnawybory – podkreśla Małgorzata w komentarzu pod zdjęciem.

Chociaż Rozenek niedawno została mamą, wygląda doskonale. O tym są też przekonani internauci, którzy w komentarzach piszą:

  • Pięknie Pani wygląda.
  • Pani Małgosiu to grzech tak wyglądać chwilę po porodzie.
  • Wygląda Pani jeszcze piękniej i młodziej niż przed ciążą.

Zgadzacie się z tymi wpisami?


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan podczas wyborów

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan podczas wyborów

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan głosowali w wyborach prezydenckich

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan głosowali w wyborach prezydenckich

Małgorzata Rozenek regeneruje ciało po ciąży

Małgorzata Rozenek regeneruje ciało po ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×