Co robi Małgorzata Rozenek, kiedy Henio śpi? Basen przy domu, leżak i ona… Bez stanika?! Zrobiło się gorąco!

Małgorzata Rozenek na basenie

Małgorzata Rozenek na basenie

Małgorzata Rozenek opublikowała serię zdjęć, które powstały, kiedy Henio oddawał się popołudniowej drzemce. Czy ona pozuje toples?

Małgorzata Rozenek niewątpliwie jest jedną z czołowych gwiazd polskiego show-biznesu. Wszystko zaczęło się od programu Perfekcyjna Pani Domu, w którym pokazała swoją niesamowitą charyzmę i talent nie tylko do porządkowania przestrzeni, ale też zjednywania sobie ludzi. To ten format otworzył jej drogę do niebywałej kariery. Kiedy związała się z Radosławem Majdanem, jej popularność była u szczytu. Poznali się podczas premiery filmu Mój Biegun. Ten wieczór był początkiem ich wspólnej drogi. Szybko okazało się, że są dla siebie stworzeni.

W 2016 roku wzięli ślub, a Radosław znakomicie sprawdził się w roli ojczyma dla synów żony z jej drugiego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, Stanisława i Tadeusza. Dwa lata temu do rodziny dołączył Henryk i natychmiast stał się ulubieńcem internautów, którzy śledzą profile jego rodziców.

Obecnie rodzina cieszy się większą przestrzenią życiową. Co prawda chcieli sami wybudować dom, ale przerosła ich dokumentacja, co wstrzymało roboty.

Przerastają nas sprawy urzędowe i mimo iż prowadzi nam to osoba, która specjalizuje się w prawie budowlanym, to i tak jest teraz bardzo wiele różnych przepisów, które zostały wprowadzone całkiem niedawno, które komplikują, choć niby miały ułatwiać – zdradziła Małgosia w rozmowie z Party.

Póki co wynajmują więc wspaniałą willę, za którą płaca miesięcznie horrendalny czynsz, ale wygody są tego warte. Mogą korzystać między innymi z własnego basenu.

Małgorzata Rozenek wypoczywa przy domowym basenie toples?

Małgorzata Rozenek od jakiegoś czasu stała się wielką fanką aktywności fizycznej, a jej wyczyny na siłowni budzą szacunek, podobnie jak efekty które już osiągnęła. Właśnie zaprezentowała się w bikini. Korzysta ze słońca i tego, że basen ma w ogrodzie. Nie brakuje także czułości z mężem.

Nic tak nie ładuje moich baterii, jak miłość i słońce.  zmęczona jestem nie do zatrzymania, a wypoczęta – aż sama się siebie boję. ładujcie baterie póki się da tyle jeszcze przed nami 🫶🏻😁 #kiedyheniośpi – napisała.

Pomarańczowy kostium kąpielowy tak wtopił się w całość, że na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że Małgorzata zdecydowała się zrzucić górę i pozuje toples. Rozenek przyzwyczaiła fanów do odważnych ujęć, więc zapewne nie bardzo by się zdziwili. Zajrzycie do naszej galerii.


Małgorzata Rozenek odpoczywa przy basenie

Małgorzata Rozenek odpoczywa przy basenie

Małgorzata Rozenek odpoczywa przy basenie

Małgorzata Rozenek odpoczywa przy basenie

Małgorzata Rozenek odpoczywa przy basenie

Małgorzata Rozenek odpoczywa przy basenie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×