Małgorzata Rozenek wyciska siódme poty, żeby mieć płaski brzuch, a fanka zarzuca jej liposukcję! Tego nie mogła zostawić bez odpowiedzi. Krótko i na temat

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek od jakiegoś czasu zachwyca nienaganną figurą, która wypracowała na siłowni. Jedna z fanek powątpiewa, czy płaski brzuch gwiazdy to wynik jedynie siódmych potów wyciśniętych podczas ćwiczeń. Podejrzewa liposukcję. Co odpowiedziała żona Radosława Majdana?

Małgorzata Rozenek to jedna z największych gwiazd TVN i już wkrótce jeszcze bardziej umocni swoją pozycję, bo pojawi się jako gospodyni w Dzień Dobry TVN w duecie z Mateuszem Hładkim.

Dziś spełnia się również jako influencerka i szczęśliwa mama. Z Radosławem Majdanem ma jednego syna, Henryka. Para wychowuje też dzieci Gosi ze związku z Jackiem RozenkiemStanisława Tadeusza.

Ostatnio Małgosia wzięła się za swoją figurę. Intensywnie trenuje, a fani podziwiają efekty. Pojawił się jednak zarzut, że skorzystała z pomocy chirurga, żeby efekt był aż tak imponujący. Odpowiedziała.

Małgorzata Rozenek zrobiła liposukcję?

Małgorzata Rozenek po urodzeniu Henia mocno wzięła się za swoją figurę. Najpierw zrzucała zbędne kilogramy, które zostały jej po ciąży, w programie Rozenek cudnie chudnie i na oczach tysięcy telewidzów wracała do formy. Na tym jednak nie poprzestała. Nie od dziś wiadomo, że jest bardzo ambitną i pracowitą osobą.

Od kilku miesięcy ostro ćwiczy na siłowni, a filmiki, na których widać, jak wyciska siódme poty, trafiają na jej Instagram. Trzeba przyznać, że nie brakuje jej samozaparcia. Nie odpuszcza nawet na urlopie. Do tego motywuje swoich obserwujących, tak jak w jednym z najnowszych postów:

Wracając do rzeczy najważniejszych…  #friendlyreminder poczucie SIŁY bierze się ze spełniania danych SAMEJ SOBIE obietnic  #staystrong #staymotivated #everythingisgonnabealright – napisała.

Publikacje Małgorzaty Rozenek zawsze wzbudzają spore emocje. Tym razem internautki zainteresowały się częstotliwością treningów ulubienicy, ponieważ nie mogą się nadziwić, jak świetnie wyrzeźbiła już swoje ciało.

Małgosiu, masz przepiękną, wypracowaną figurę. Ile razy w tygodniu ćwiczysz i jak długo? – dopytywała obserwatorka.

Rozenek odpowiedziała:

Pięć razy w tygodniu trening siłowy plus cardio. Sobota pilates. Niedziela regeneracja.

Kolejna z internautek poprosiła o rady na obwisłą skórę na brzuchu, której trudno jej się pozbyć po tym, jak bardzo schudła. Wówczas inna z obserwujących zasugerowała, że Małgosia, oprócz ćwiczeń, poddała się liposukcji.

Gołym okiem widać ciężką pracę jak i małą liposukcję – czytamy.

Nie robiłam liposukcji – odpowiedziała gwiazda.

Z kolejnej wymiany zdań wiadomo tez, że Małgorzata Rozenek nie waży się, bo nie czuje takiej potrzeby, kiedy widzi, że jej figura jest taka, jak ona sobie tego życzy.

Nie ważę się. Po co? Ciało ma się zgadzać, a nie liczby – odpowiedziała.

Celem gwiazdy jest też podciągnięcie się na drążku.

Dążę do tego, żeby się podciągać na drążku bez problemu. Jeszcze daleka droga przede mną.

Jesteście fanami Małgorzaty Rozenek?


Małgorzata Rozenek dyskutuje z fankami

Małgorzata Rozenek dyskutuje z fankami

Małgorzata Rozenek dyskutuje z fankami

Małgorzata Rozenek dyskutuje z fankami

Małgorzata Rozenek dyskutuje z fankami

Małgorzata Rozenek dyskutuje z fankami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×