Szukaj

Małgorzata Rozenek z Heniem opuścili szpital. Towarzyszyli im paparazzi. Gwiazda wraca do formy

Małgorzata Rozenek – wyjście ze szpitala

Małgorzata Rozenek – wyjście ze szpitala

Małgorzata Rozenek razem z Heniem opuścili szpital. Świeżo upieczoną mamę odebrał ze szpitala Radosław Majdan, który wręczył swojej żonie przepiękny bukiet kwiatów. Piłkarz z wielką dumą niósł fotelik, w którym spał jego synek.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w minioną środę powitali na świecie swoje długo wyczekiwane dziecko. Dzidziuś Majdana, jak czule nazywają go rodzice, przyszedł na świat kilka dni po planowanym terminie porodu. Rodzice od samego początku nie ukrywali faktu, że musieli skorzystać z metody in vitro, aby móc cieszyć się wspólnym potomkiem.

Małgosia i Radek przez całą ciążę pokazywali, jak przygotowują się na powitanie syna. Na chłopca czeka w domu piękna wyprawka i pokoik, który jego mama zaplanowała w każdym detalu.

Od 10 czerwca możemy podziwiać urocze kadry małego Henryka. Cudowną wiadomość o narodzinach chłopca przekazali prowadzący Dzień Dobry TVNAnna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. Kilka godzin później narodziny chłopca potwierdził dumny tata, dodając pierwsze wspólne zdjęcia. Mogliśmy zobaczyć na nich świeżo upieczoną mamę, która nieco zmęczona, aczkolwiek niezwykle szczęśliwa tuli do piersi noworodka.

Henryk i jego mama czują się już na tyle dobrze, że końcówkę długiego weekendu będą mogli spędzić w zaciszu własnego domu. Paparazzi właśnie uwiecznili na zdjęciach, jak Radosław Majdan odbiera żonę i syna z prywatnej kliniki.

Małgorzata Rozenek wróciła z synem do domu

Małgosia i jej synek czują się znakomicie, a lekarze pozwolili już na ich powrót do domu. Niezwykle czujni fotoreporterzy sfotografowali szczęśliwą rodzinę, która wraca wspólnie do domu. Radosław Majdan przyjechał po żonę i syna, a świeżo upieczonej mamie wręczył przepiękny bukiet kwiatów.

Małgorzata Rozenek wychodzi ze szpitala

Małgorzata Rozenek wychodzi ze szpitala

Rodzice zdają się nie przejmować obecnością obiektywów, a na ich twarzach widzimy jedynie szerokie uśmiechy. Małgorzata Rozenek w kilka dni po porodzie wygląda rewelacyjnie, a w zwiewnej białej tunice pokazuje niezwykle zgrabne nogi.

Teraz mały Henryk będzie mógł w końcu spotkać się ze swoimi starszymi braćmi, którzy z utęsknieniem czekają na niego w domu.

 


Małgorzata Rozenek wychodzi ze szpitala

Małgorzata Rozenek wychodzi ze szpitala

AFPS_20200613_4134_0036
Małgorzata Rozenek wychodzi ze szpitala

Małgorzata Rozenek wychodzi ze szpitala

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×