Małgorzata Rozenek wpłaciła pieniądze na pomoc Australii. Wsparła też trzy fundacje

Małgorzata Rozenek - pomoc Australii

Małgorzata Rozenek - pomoc Australii

Małgorzata Rozenek, to kolejna gwiazda, która włącza się w pomoc Australii. W swoich mediach społecznościowych zwróciła się do fanów z rozrywającym sercem apelem. Jakim?

Australia od września zmaga się z poważnymi pożarami. Ogień nie tylko tysiące hektarów ziem, ale także pozbawił życia ponad pół miliarda zwierząt. Od niedawna jednak problem z rangi lokalnej, urósł do ogólnoświatowej, a w pomoc mieszkańcom tamtych terenów włączają się głowy państwa i gwiazdy z całego świata.

Małgorzata Rozenek zachęca do pomocy Australii

Wśród nich jest Małgorzata Rozenek, która w swoich mediach społecznościowych zwróciła się z apelem do swoich obserwujących. Napisała, że po przeanalizowaniu tragicznej sytuacji tego kraju postanowiła wspomóc trzy fundacje. Do tego samego zachęca swoich fanów, by i oni nie pozostali bierni na tę krzywdę:

Ta katastrofa ekologiczna przyniosła śmierć wielu osobom (mówi się o 25 ofiarach śmiertelnych) i bardzo wielu zwierzętom (500 milionów) tysiące budynków spalonych, tysiące miejscowości pozbawionych prądu. Spłonął już obszar większy niż terytorium Belgii. Sytuacja jest dramatyczna. Musimy pomóc. To nasz obowiązek.

Jak można pomóc? Wystarczy wybrać jedną z organizacji i wpłacić wybraną przez siebie kwotę, do czego namawia Rozenek:

Nie ma znaczenia kwota. Nawet jeżeli wyślesz 5 zł to ofiarujesz butelkę wody, np. spragnionemu Koala. Możesz tez wirtualnie adoptować jednego ( minimalny koszt zobowiązania to 30 dolarów miesięcznie) warto też wspomóc organizacje, pomagające walczącym z pożarami strażakom. To jak wiele Oni ryzykują, ratując część NASZEGO świata jest imponujące. Wszyscy musimy działać. To NASZA PLANETA. (…) Każda kwota ma znaczenie. Każda kwota pomaga. Ja i mój mąż wsparliśmy 3 organizacje, jedną ratującą poparzone zwierzęta, jedną pomagającą strażakom a także australijski Czerwony Krzyż. Jeżeli nie masz środków na pomoc to #prayforaustralia wszystko jest ważne. Działajmy

View this post on Instagram

Wszyscy wiemy, co od tylu tygodni dzieje się w Australii. Wszyscy z przerażeniem obserwujemy tragedię, która tam się dzieje. Ta katastrofa ekologiczna przyniosła śmierć wielu osobom (mówi się o 25 ofiarach śmiertelnych) i bardzo wielu zwierzętom (500 milionów) tysiące budynków spalonych, tysiące miejscowości pozbawionych prądu. Spłonął już obszar większy niż terytorium Belgii. Sytuacja jest dramatyczna. Musimy pomóc. To nasz obowiązek. Na pierwszym zdjęciu oznaczyłam organizacje, które możecie wspomóc. Nie ma znaczenia kwota. Nawet jeżeli wyślesz 5 zł to ofiarujesz butelkę wody, np. spragnionemu Koala. Możesz tez wirtualnie adoptować jednego ( minimalny koszt zobowiązania to 30 dolarów miesięcznie) warto też wspomóc organizacje, pomagające walczącym z pożarami strażakom. To jak wiele Oni ryzykują, ratując część NASZEGO świata jest imponujące. Wszyscy musimy działać. To NASZA PLANETA. Dotknij pierwsze zdjęcie, wyświetlą się nazwy organizacji. Dotknij nazwy a przekieruje Cię na stronę tej organizacji na IG, tam znajdziesz info, czym ona się zajmuje i jak ją wspomóc. Każda kwota ma znaczenie. Każda kwota pomaga. Ja i mój mąż wsparliśmy 3 organizacje, jedną ratującą poparzone zwierzęta, jedną pomagającą strażakom a także australijski Czerwony Krzyż. Jeżeli nie masz środków na pomoc to #prayforaustralia wszystko jest ważne. Działajmy ❤️

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Postawę Rozenek poparli jej fani, którzy w komentarzach pisali, że zamierzają dołączyć do akcji.

Zobacz: Na te zdjęcia czekał cały show-biznes! Małgorzata Rozenek z dużym ciążowym brzuchem przyłapana przez paparazzi


MAłgorzata Rozenek pomaga Australii

MAłgorzata Rozenek pomaga Australii

Małgorzata Rozenek w ciąży na spacerze z psami

Małgorzata Rozenek w ciąży na spacerze z psami

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Sylwester 2019

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Sylwester 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×