Szukaj

Małgorzata Rozenek jest już na planie Projektu Lady! Kiedy ona tak schudła po porodzie? Co za nogi!

Małgorzata Rozenek w różowym garniturze

Małgorzata Rozenek w różowym garniturze

Małgorzata Rozenek wróciła na plan Projektu Lady dwa tygodnie po urodzeniu dziecka. Na Instagramie opublikowała zdjęcia z nagrań, na których zachwyca szczupłą sylwetką.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan upragnione dziecko powitali na świecie w połowie czerwca, kiedy to pojawił się ich wymarzony synek, Henryk. Teraz dumni rodzice mogą dzielić się szczęściem w sieci ze swoimi obserwatorami. W ubiegły wtorek były piłkarz po raz pierwszy świętował Dzień Ojca. Na swoim Instagramie zdradził fanom, jak się z tym czuje:

Kiedy rok temu składałem w ten dzień życzenia mojemu Tacie, po cichu marzyłem, żeby otrzymać kiedyś takie życzenia. Dziś jestem najszczęśliwszym Tatą na świecie. Dziękuje Małgosiu.

Mały Majdan stał się już gwiazdą internetu. Każde jego zdjęcie odbija się w mediach ogromnym echem. Małgorzata stara się, by internauci byli na bieżąco z tym, jak się zmienia. Jednak czasem dopadają ją małe kryzysy. W jednym z ostatnich postów błagalnie prosi o kawę podawaną dożylnie.

Kawę kroplówką. Błagam, powiedzcie, że matka karmiąca może pić kawę i ile, żeby Henryk nie odczuł – napisała.

Małgorzata Rozenek na planie kolejnej edycji Projektu Lady

Dziś Małgosia udowodniła, że pomimo nieprzespanych nocy jest w świetnej formie. I to zaledwie w dwa tygodnie po porodzie. W opublikowanym poście nie pozostawiła fanom żadnych złudzeń. Takiej figury może pozazdrościć jej niejedna świeżo upieczona mama.

Gwiazda rozpoczęła zdjęcia do piątej edycji Projektu Lady. Choć początkowo była przerażona tak szybkim powrotem do pracy, to jednak świetnie dała sobie ze wszystkim radę. Końcówka ciąży zmusiła ją do zwolnienia tempa, jednak teraz ponownie może przyspieszyć. Zrobiła to w rewelacyjny sposób.

Zdjęcia do Projektu Lady 5 ruszyły pełną parą. Nie ukrywam, że na początku byłam przerażona perspektywą powrotu na plan dwa tygodnie po urodzeniu dziecka. Pierwotnie zdjęcia miały ruszyć w marcu i potrwać do połowy kwietnia, ale epidemia wszystko pokrzyżowała. Miałam dzięki temu piękną, książkową końcówkę ciąży, co bardzo ucieszyło mojego lekarza prowadzącego, który się śmiał, że trzeba było światowej pandemii, żebym zaczęła się zachować jak kobieta w ciąży. Tak dobrze się czułam, że trudno mi było zwolnić, ale jak świat zwolnił, to ja też siłą rzeczy.

View this post on Instagram

Zdjęcia do Projektu Lady 5 ruszyły pełną parą???? nie ukrywam, że na początku byłam przerażona perspektywą powrotu na plan dwa tygodnie po urodzeniu dziecka. Pierwotnie zdjęcia miały ruszyć w marcu i potrwać do połowy kwietnia, ale epidemia wszystko pokrzyżowała. Miałam dzięki temu piękną, książkową końcówkę ciąży, co bardzo ucieszyło mojego lekarza prowadzącego, który się śmiał, że trzeba było światowej pandemii żebym zaczęła się zachować jak kobieta w ciąży ???? tak dobrze się czułam, że trudno mi było zwolnić, ale jak świat zwolnił to ja tez siłą rzeczy ???? kiedy zdjęcia się przesunęły wiadomo było, że musimy wejść na plan dosyć szybko po moim porodzie. Cykl produkcyjny tego wymaga. Montaż, postprodukcja to wszystko zajmuje dużo czasu, a jak chcemy zdążyć na wrzesień ????‍♀️ tu muszę bardzo podziękować stacji @tvn.pl i @goldenmediapolska którzy stworzyli mi niesamowite warunki powrotu do pracy. Szacunek dla mojej nowej sytuacji, uwzględnienie potrzeb mamy karmiącej, zrozumienie, że teraz trochę inaczej (co nie znaczy gorzej) wygląda moje zaangażowanie w plan, to są te aspekty, które pozwoliły mi komfortowo wrócić do pracy???? Marzy mi się, żeby każdy pracodawca w Polsce był w stanie stworzyć takie warunki powrotu po urodzeniu dziecka, dla swoich pracownic. Wiem, że tak nie jest i tym bardziej doceniam warunki jakie mi i mojej rodzinie stworzono ????‍♀️????❤️ @goldenmediapolska pracujemy razem od początku i mam nadzieję, że najlepsze dopiero przed nami ???? love ❤️ tymczasem piąty sezon @projekt.lady.tvn zapowiada się wspaniale???? nowe uczestniczki, które na razie są baaardzoooo niegrzeczne???? nowi eksperci, którzy są pełni zapału i „stare” mentorki i prowadząca???????????? to będzie najlepsza edycja???? Całusy dla wszystkich ???? i biorę się do roboty ????????

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Na udostępnionych zdjęciach widzimy prezenterkę ubraną w różowy kostium, który podkreśla jej zgrabne nogi. Gosia w nienagannej fryzurze i makijażu nie odstaje urodą nawet od najlepszych modelek. Fani w komentarzach nie kryją zaskoczenia.

  • Gosiu cudownie wyglądasz.
  • Marzenie każdej kobiety, by tak wyglądać dwa tygodnie po porodzie!
  • Jesteśmy pod wrażeniem.
  • Piękny róż, piękna Małgosia!

My także jesteśmy pod wielkim wrażeniem.


Małgorzata Rozenek wróciła na plan Projektu Lady

Małgorzata Rozenek wróciła na plan Projektu Lady

Małgorzata Rozenek wróciła na plan Projektu Lady

Małgorzata Rozenek wróciła na plan Projektu Lady

Małgorzata Rozenek wróciła na plan Projektu Lady

Małgorzata Rozenek wróciła na plan Projektu Lady

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×