Szukaj

Małgorzata Rozenek ciężko chora?! Nie przyszła do pracy i odwołuje wszystkie spotkania z fanami!

Małgorzata Rozenek przeziębiła się

Małgorzata Rozenek walczy z jesiennym przeziębieniem

Jesień to nie tylko czas na zbieranie kasztanów i żołędzi, suszenie liści w książkach i robienie domowych przetworów. To też czas, w którym pogoda zaczyna płatać figle z naszym zdrowiem – raz słońce, raz deszcz, raz ciepło, raz zimno. Można zostać łatwo oszukanym i ubrać się zbyt obficie jak na warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz lub zbyt lekko i zmierzyć się z lodowatym wiatrem. Te wszystkie pogodowe psikusy sprawiają, że współczynnik chorych w społeczeństwie rośnie w zatrważającym tempie: przeziębienia, grypy, chore zatoki, lekarze mają pełne ręce roboty. Nie udaje się tego uniknąć również sławnym i bogatym! Jak się bowiem okazuje, Małgorzata Rozenek przegrywa z jesienią 0:1.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nagrywają bajkę dla dzieci, a fotka kojarzy się fanom jednoznacznie: „To chyba jednak coś dla dorosłych?”

Gwiazda podzieliła się na swoim Instagramie smutną nowiną. Wygląda na to, że dopadło ją paskudne, zimowe przeziębienie:

Kochani, myślałam, że uda się tę jesień przebyć bez choroby. Niestety nie udało się. Nie dość, że musiałam odwołać poranną wizytę w “Dzień dobry TVN”, to jeszcze muszę przełożyć dzisiejsze popołudniowe spotkanie w Empiku, ale naprawdę nie mam nawet siły, żeby wstać z łóżka. Bardzo mi przykro, bo chciałam się dzisiaj z Wami spotkać ?Już niebawem poinformuję Was o kolejnym terminie naszego spotkania. Liczę na Waszą wyrozumiałość i do zobaczenia wkrótce ?

Mamy nadzieję, że szybko wróci do zdrowia!

Piotr Kraśko jest zauroczony urodą swoich seksownych koleżanek z TVN! Którą z nich podziwia najbardziej – Rusin, Mołek czy Rozenek? [WIDEO]

Małgorzata Rozenek zazdrosna o Karolinę Ferenstein-Kraśko? Tabloid twierdzi, że straci przez nią pracę!

Fanki Małgorzaty Rozenek odkryły, że ich ukochana idolka ma zmarszczki! Wielka awantura w sieci!


Masz problem z chorymi zatokami?

×