Szukaj

Rozenek zaprosiła DDTVN na pierwsze wakacje po porodzie. Odsłoniła kolejne macierzyńskie sekrety

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w DDTVN

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w DDTVN

Małgorzata Rozenek wraz z Radosławem Majdanem i dziećmi odpoczywają nad polskim morzem. Małżonkowie zaprosili ekipę Dzień Dobry TVN, której odsłonili niektóre macierzyńskie sekrety. Jakie?

Małgorzata Rozenek niedawno została mamą po raz trzeci. Powitała na świecie synka, Henryka. Dwa tygodnie po porodzie wróciła do pracy i realizowała nowe odcinki Projektu Lady. Gdy nagrania dobiegły końca, Perfekcyjna wraz z bliskimi wybrali się na zasłużony urlop. Zdecydowali się wyjechać nad polskie morze.

Gwiazda chętnie dzieli się z internautami zdjęciami z wypoczynku. Pokazała m.in. stylizację, w jakiej wybrała się na plażę. Trampki za 1200 zł przyciągają uwagę.

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN odsłania sekrety macierzyństwa

Małgorzata nie tylko publikuje fotografie zrobione podczas urlopu, ale także udziela wywiadów. W niedzielę wraz z Radosławem Majdanem pojawili się w Dzień Dobry TVN.

Podczas rozmowy zdradzili kilka sekretów z ich codziennego życia. Małżonkowie wyjawili, że wybrali wakacje nad polskim morzem z dwóch powodów. Pierwszym jest pandemia, drugim narodziny Henryka, który pojawił się na świecie zaledwie dwa miesiące temu. Rodzice czują się bardzo szczęśliwi, chociaż są niewyspani. Powiedzieli, że maluszek często chce jeść i budzi się na karmienie. Nie stanowi to jednak problemu:

Jego uśmiech nam wszystko rekompensuje — zapewnia Radosław Majdan.

Majdan został ojcem po raz pierwszy. Jak wyjawiła Rozenek, gdy Radosław pierwszy raz wziął synka w objęcia, nie krył łez. Jest tak zauroczony chłopcem, że gdy go nie widzi, regularnie ogląda jego zdjęcia:

Łapię się na tym, że jak stoję na światłach, czy jestem na spotkaniu, to oglądam jego zdjęcia. Jak wracam do domu, to nie mogę się doczekać aż go zobaczę — dodaje szczęśliwy tata.

Małgorzata powiedziała, do kogo jest podobny. Patrząc na archiwalne zdjęcia jego rodziców raczej nie można mieć wątpliwości:

Ostatnio mama Radzia pokazała zdjęcia Radosława dokładnie w wieku Henryka teraz – są identyczni — komentuje Rozenek.

Rodzice zabrali głos w sprawie dojrzałego rodzicielstwa. Zgodnie przyznają, że wiąże się ono z pełną świadomością na temat tego, co się robi.


Małgorzat Rozenek i Radosław Majdan w DDTVN

Małgorzat Rozenek i Radosław Majdan w DDTVN

Małgorzat Rozenek i Radosław Majdan w DDTVN

Małgorzat Rozenek i Radosław Majdan w DDTVN

Małgorzat Rozenek i Radosław Majdan w DDTVN

Małgorzat Rozenek i Radosław Majdan w DDTVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×