Szukaj

Rozenek wrzuciła rodzinny portret z wakacji. Błogi relaks pod palmą. Fani: „Prawie jak rodzina królewska”

Małgorzata Rozenek w Meksyku

Małgorzata Rozenek w Meksyku

Małgorzata Rozenek wypoczywa na wakacjach w Tulum. Gwiazda właśnie pochwaliła się kolejnymi pięknymi zdjęciami z wakacji. Rodzinne kadry zachwyciły internautów. 

Małgorzata Rozenek od kilku dni odpoczywa w słonecznym Tulum. Gwiazda stacji TVN postanowiła odpocząć po bardzo intensywnym roku. Cały czas zajmowała się kolejnymi projektami, nawet ciąża i narodziny trzeciego syna nie zdołały zdusić w niej energii do działania. Podczas gdy wiele kobiet po porodzie robi sobie przerwę od zawodowych zobowiązań, to świeżo upieczona mama nie miała zamiaru zwalniać. Narodziny małego Henia dodały jej jeszcze więcej animuszu.

Prowadząca program Projekt Lady bardzo prężnie prowadzi swoje social media. Cały czas przygotowuje dla fanów kolejne posty, w których informuje, o kolejnych zawodowych poczynaniach. Nie przed nimi tez zbyt wielu tajemnic jeżeli chodzi o życie prywatne. Zaledwie kilka godzin po narodzinach syna postanowiła pokazać swoim obserwatorom jego pierwsze zdjęcie. Od tamtej pory maluszek regularnie pojawia się na jej instagramowym profilu i powoli staje się małą gwiazdą w sieci. Fani bardzo serdecznie reagują na każde kolejne zdjęcie uroczego malca. Dzisiaj Małgosia postanowiła podzielić się rodzinnym kadrem z wakacji w Meksyku.

Małgorzata Rozenek pokazała rodzinne kadry z Meksyku

Małgosia wraz z początkiem roku postanowiła wyruszyć na wakacje i zabrała swoją rodzinę do Meksyku. Tam planuje naładować baterie na kolejne intensywne miesiące pracy. Udaje jej się to doskonale i razem z mężem i synami oddaje się błogiemu wypoczynkowi. Dla małego Henia jest to pierwsza tak długa podróż. Starsi synowie gwiazdy, Stasio i Tadeusz są w swoim żywiole. Ich mama codziennie pokazuje, jak szaleją podczas zabawy na pięknej plaży.

Szczęśliwa rodzina wypoczywa w ciepłym klimacie, a odrobinę słońca postanowiła przesłać do wyjątkowo zimowej Polski. Właśnie na profilu Rozenek pojawiła się pocztówka z rodzinnych wakacji.

Pozdrawiamy Was rodzinnie i weekendowo. Dostaje od Was mnóstwo pytań o Meksyk, Tulum, podróżowanie z niemowlakiem i inne rzeczy. Może zrobię live? Dajcie znać w komentarzach czy chcecie i jeżeli tak, to piszcie od razu pytania. Nie jestem jakąś ekspertką od Meksyku, ale wszystko posprawdzam i dam Wam wiarygodne odpowiedzi – napisała pod zdjęciem.

Uśmiechnięta, wypoczęta i opalona rodzina pozdrowiła wszystkich fanów z wypoczynku pod palmami. Obserwatorzy nie szczędzą komplementów.

  • Ślicznie wyglądacie.
  • Prawie jak rodzina królewska.
  • Rodzinka.pl  – super.
  • Życzę udanego wypoczunku. Jesteście jak z obrazka.

Małgosia, jak zwykle zachwyciła też piękną figurą. Gwiazda po trzech porodach może się pochwalić smukłą talią i pięknym ciałem.


Małgorzata Rozenek w Tulum

Małgorzata Rozenek w Tulum

Małgorzata Rozenek w Tulum

Małgorzata Rozenek w Tulum

Małgorzata Rozenek i Henio

Małgorzata Rozenek i Henio

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×