Szukaj

Zanurzona w wannie Małgorzata Rozenek raczy się luksusową kąpielą. „Łazienka omg”. Fotki z intymnej chwili wrzuciła do sieci

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zdecydowanie wie, jak powinien wyglądać relaks. Gwiazda pozuje w wannie pełnej piany, a intymnymi zdjęciami chwali się w sieci. Łazienka robi wrażenie.

Małgorzata Rozenek od kilku miesięcy ma ręce pełne roboty. Gwiazda w czerwcu powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Na świat przyszedł jej synek Henio. Do samego końca ciąży przyszła mama była bardzo aktywna na Instagramie. Chętnie chwaliła się tym, jak przygotowuje się na powitanie kolejnego syna. Uczestniczyła też w sesjach zdjęciowych, udzielała wywiadów i zaangażowała się w różne kampanie reklamowe. Również po narodzinach chłopca świeżo upieczona mama  nie miała zamiaru zwolnić.

Małgosia zaledwie dwa tygodnie pop porodzie wróciła na plan programu Projekt Lady. Nikt nie wyobrażała sobie bowiem, by mogło jej zabraknąć w roli gospodyni programu. Za kulisami cały czas towarzyszył jej malutki Henio, który w tym czasie pozostawał pod opieką swojego taty. Gwiazda stacji TVN ostatnio razem z mężem pojawiła się także w jednym z odcinków Top Model. Małżonkowie wystąpili w roli jurorów. Małgosia spędziła zatem całe lato pod znakiem ciężkiej pracy. W tym wszystkim znalazła również czas na to, by zadbać o formę po ciąży. Świeżo upieczona mama regularnie publikuje swoje postępy w walce o piękną sylwetkę.

Małgosia Rozenek rozkoszuje się chwilami w wannie

Małgosia nie zapomina oczywiście, o tym, że szczęśliwe dziecko to szczęśliwa mama, dlatego gwiazda stacji TVN, potrafi znaleźć chwilę tylko dla siebie. Ostatnio social media świeżo upieczonej mamy zostały zdominowane przez zdjęcia i nagrania z uroczym Heniem w roli głównej. Tym razem jednak gospodyni programu Projekt Lady pokazała, jak wyglądają jej chwile relaksu.

Gwiazda dodała zdjęcia wprost z wanny pełnej piany.

Spokój.

View this post on Instagram

Serenity…

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Domyślamy się, że Małgosia po tak intensywnym czasie potrzebowała odrobiny spokoju i czasu tylko dla siebie. Gwiazda postanowiła zaszyć się w hotelu. Internauci oszaleli na punkcie ogromnej i klimatycznej łazienki.

  • Łazienka omg!
  • Jest klimacik!
  • Wow jaka łazienka. Bosko!
  • Wygląda Pani jak z obrazu Rembrandta!

Trzeba przyznać, że Małgosia wie, jak się zrelaksować!

 


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek z Georgem - butelka i laktator w tle

Małgorzata Rozenek z Georgem - butelka i laktator w tle

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×