Szukaj

Małgorzata Rozenek w ciąży i po porodzie w tym samym kostiumie kąpielowym z H&M. Różnice w sylwetce widać gołym okiem

Małgorzata Rozenek - kostium z H&M

Małgorzata Rozenek zaprezentowała figurę po porodzie w tym samym kostiumie kąpielowym z H&M, jaki nosiła w dziewiątym miesiącu ciąży. Różnice widać gołym okiem, a gwiazda pisze szczerze o powrocie do formy.

Małgorzata Rozenek niedawno powitała na świecie upragnionego synka, a już wróciła do pracy na planie Projekt Lady. Internautki zachwycają się, że tak szybko wróciła do formy, bo gwiazda imponuje figurą. Każde jej nowe zdjęcie jest szeroko komentowane właśnie pod kątem zbędnych kilogramów i tego, jak Perfekcyjna tak szybko pozbyła się tych nadprogramowych – w końcu otwarcie mówiła o tym, że w ciąży przytyła ich aż 20.

Znana ze szczerości Rozenek postanowiła odnieść się do sprawy i opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje aktualną figurę w całej okazałości. Pozuje w tym samym kostiumie kąpielowym, w którym widzieliśmy jej tuż przed porodem.

Małgorzata Rozenek w kostiumie kąpielowym w H&M

Na Instagramie Małgorzaty pojawił się dzisiaj post, w którym wyjaśnia, że nie ma cudów i ona wcale tak szybko do formy nie wróciła, jak wszyscy piszą i jak by się niejednej kobiecie marzyło. Zwierzyła się, że zostało jej jeszcze 12 kilogramów, a zdjęcia, na których tak rewelacyjnie wygląda, to efekt wielu lat praktyki w umiejętnym eksponowaniu atutów i ukrywaniu mankamentów urody.

Dziewczyny, wiele z Was pisze do mnie co zrobiłam, że tak szybko wróciłam do formy. Każdej z Was odpisuje, że do formy to mi jeszcze bardzo daleko. Zdjęcia, które oglądacie na insta to często jedno zdjęcie wybrane z bardzo wielu zrobionych. Po tylu latach po prostu wiem jak się ustawić żeby wyglądać lepiej, szczuplej, korzystniej, ale nie chcę, tworzyć jakiejś nieistniejącej rzeczywistości i dlatego pokazuje Wam jak teraz wyglądam. Wciąż zostało mi 12 nadprogramowych kilogramów (to zdjęcie, tez jest najlepszym z kilkudziesięciu jakie mi Tadzio zrobił)

Napisała także, że już myśli, jak pozbyć się balastu zdrowo i bez szkody dla Henia i pokarmu.

12 kg które będę chciała w miarę szybko, ale najważniejsze zdrowo zrzucić. Do końca połogu (wtedy można zacząć ćwiczyć po cc) zostało mi 3 tyg. Zaczynam już powoli myśleć jak się za cały proces zabrać. Chce to zrobić z głową i bez krzywdy dla siebie i pokarmu. Chciałabym Henia jeszcze dłuższy czas pokarmić.

Rozenek zdaje sobie sprawę, że nie będzie łatwo, ale wierzy, że się uda, a póki co pisze, że jest szczęśliwą grubaską.

Wiem ze nie będzie łatwo, ani ze nie ma drogi na skróty, ale niemożliwe nie istnieje, wiec wierzę, że się uda  a tymczasem jestem grubaską, ale najważniejsze że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. Bo na prawdę są na świecie ważniejsze rzeczy niż rozmiar, który nosimy, wiec jak znowu pomyślicie, że szybko wróciłam do formy, wróćcie do tego zdjęcia.

Na koniec pożegnała się z internautkami i udała się karmić domagającego się mleka Henia.

tymczasem Henryk zażyczył sobie cycatego (mleka) więc opuszczę Was po angielsku  dla nie wtajemniczonych: jeżeli jest mleko łaciate, to jest też cycate życzę Wam jeszcze na koniec dużo ciekawszej soboty niż moja, chociaż każda prawdopodobnie będzie, bo poprzeczka nie jest zawieszona bardzo wysoko.

View this post on Instagram

Dziewczyny, wiele z Was pisze do mnie co zrobiłam, że tak szybko wróciłam do formy????????Każdej z Was odpisuje, że do formy to mi jeszcze bardzo daleko. Zdjęcia, które oglądacie na insta to często jedno zdjęcie wybrane z bardzo wielu zrobionych. Po tylu latach po prostu wiem jak się ustawić żeby wyglądać lepiej, szczuplej, korzystniej, ale nie chcę, tworzyć jakiejś nieistniejącej rzeczywistości i dlatego pokazuje Wam jak teraz wyglądam ???? Wciąż zostało mi 12 nadprogramowych kilogramów???? (to zdjęcie, tez jest najlepszym z kilkudziesięciu jakie mi Tadzio zrobił ????) 12 kg które będę chciała w miarę szybko, ale najważniejsze zdrowo zrzucić ????‍♀️????️‍♀️????‍♀️ Do końca połogu (wtedy można zacząć ćwiczyć po cc) zostało mi 3 tyg. Zaczynam już powoli myśleć jak się za cały proces zabrać. Chce to zrobić z głową i bez krzywdy dla siebie i pokarmu. Chciałabym Henia jeszcze dłuższy czas pokarmić. Wiem ze nie będzie łatwo, ani ze nie ma drogi na skróty, ale niemożliwe nie istnieje, wiec wierzę, że się uda ???????? a tymczasem jestem grubaską ????‍♀️????ale najważniejsze że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. Bo naprawdę są na świecie ważniejsze rzeczy niż rozmiar, który nosimy ????‍♀️???? wiec jak znowu pomyślicie, że szybko wróciłam do formy, wróćcie do tego zdjęcia ???? tymczasem Henryk zażyczył sobie cycatego (mleka) ???????????? więc opuszczę Was po angielsku ???? dla nie wtajemniczonych: jeżeli jest mleko łaciate, to jest też cycate ???????????? życzę Wam jeszcze na koniec dużo ciekawszej soboty niż moja, chociaż każda prawdopodobnie będzie, bo poprzeczka nie jest zawieszona bardzo wysoko ????

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Jak widać, Małgorzata Rozenek ma bardzo duży dystans do siebie i nie zamierza się z powodu nadmiernych kilogramów nadmiernie zamartwiać. Kostium z H&M, w którym pozuje, jest już nam znany. Nosiła go w 9 miesiącu ciąży. Różnice w figurze gwiazdy widać gołym okiem, ale trzeba też przyznać, że model, który wybrała, świetnie się sprawdza – zarówno teraz, jak i z wielkim brzuchem, wygląda w nim doskonale.

Małgorzata Rozenek w kostiumie z H&M

Małgorzata Rozenek w kostiumie z H&M

Przypomnijmy, model, który wybrała Rozenek, kosztuje 139,99 zł. Sieciówka oferuje go w rozmiarach od 32 do 50. Pionowe paski są ponadczasowe, ale przede wszystkim idealnie dopasowują się do wszystkich typów sylwetek, zarówno tych szczupłych, jak i tych bardziej krągłych.


Małgorzata Rozenek w kostiumie kąpielowym z H&M

Małgorzata Rozenek w kostiumie kąpielowym z H&M

Małgorzata Rozenek w kostiumie z H&M

Małgorzata Rozenek w kostiumie z H&M

Małgorzata Rozenek w kostiumie z H&M

Małgorzata Rozenek w kostiumie z H&M

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×