Już jest świąteczna sesja Małgosi Rozenek z rodziną! Dekoracje jak u Kardashianów. Mamy zdjęcia i wideo

Małgorzata Rozenek - sesja świąteczna

Małgorzata Rozenek - sesja świąteczna

Małgorzata Rozenek jak co roku podzieliła się z fanami efektami rodzinnej sesji świątecznej dla ZoZo Design. Urocze zdjęcia w ulubionej marce biżuteryjnej gwiazdy trafiły do sieci. Mamy też wideo z planu.

Małgorzata Rozenek swoją przygodę z pracą w telewizji rozpoczęła od prowadzenia programu Perfekcyjna Pani Domu, a jej kariera natychmiast nabrała tempa. Obecnie jej nazwisko jest gwarancją sukcesu, każdego projektu, w którym weźmie udział. Niedawno spełniła także swoje wielkie marzenie i została gospodynią Dzień dobry TVN, dowodząc, że ciężką pracą, można osiągnąć każdy cel.

Nie jest też tajemnicą, że Małgorzata Rozenek kocha święta. Z dużym wyprzedzeniem ozdobiła z tej okazji dom. Wielka willa, do której wprowadziła się kilka miesięcy temu, daje spore pole do popisu. Na wideo, którym podzieliła się na Instagramie widać, że zabrała ukochane bibeloty do nowego lokum. Nie brakuje wielkiej choinki. Na kominku zawisły skarpety, schodu zdobią sosnowe girlandy, nie brakuje wieńców, a każdy kącik tchnie bożonarodzeniową atmosferą.

Witajcie w naszej bajce… gdzie #winteriscoming nabiera zupełnie nowego sensu #christmas2022 – napisała.

W sobotę podzieliła się efektami rodzinnej sesji, która na pierwszy rzut oka przypomina te publikowane co roku przez rodzinę Kardashianów.

Małgorzata Rozenek w świątecznej sesji z rodziną

Rozenek co roku angażuje swoich najbliższych do sesji świątecznych. Nie inaczej jest i tym razem. Radosław Majdan, Stanisław, Tadeusz i Henryk świetnie spełnili się w roli modeli. Urocze zdjęcia w ulubionej marce biżuterii ZoZo Design trafiły do sieci.

Na udostępnionych fotografiach widać, jak bardzo wyrośli synowie Rozenek. Stanisław i Tadeusz to już młodzi mężczyźni, a niespełna trzyletni Henio to sama słodycz.

Zima i rodzina – napisała gwiazda.

Dekoracje podczas sesji robią wrażenie, poniżej wideo z planu.

Małgorzata Rozenek z rodziną w sesji dla ZoZo Design

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wzięli udział w najnowszej, świątecznej kampanii marki biżuteryjnej, którą pokochały gwiazdy. Podczas sesji zdjęciowej towarzyszyli im synowie. Czy zdaniem Gosi biżuteria to dobry pomysł na prezent? O to zapytała reporterka Jastrząb Post.

Biżuteria jest rewelacyjnym pomysłem na prezent, bo biżuterię możemy nosić przez całe nasze życie, może być personalizowana, może nieść ze sobą jeszcze inne przesłanki. Biżuteria to jest na pewno dobry wybór.

Bardzo zdolnymi modelami okazali się starsi synowie Małgorzaty, Stanisław i Tadeusz.

Małgosia wierzy w magiczną moc kryształów, więc uważa, że dobrze posiadać w swojej kolekcji przynajmniej jeden.

Ja wierzę, że trzeba wspierać się wszystkim, czym się da. Kryształ górski ma ochronną wartość. Więc lepiej go mieć.

Zuzanna Kamińska, właścicielka i założycielka ZoZo Design nie ukrywa, że uwielbia współpracę z Małgorzatą:

Z Małgorzatą znamy się już ładnych kilka lat. Pierwsza nasza kampania to była kampania wizerunkowa, letnia. Pamiętam ją, jakby to było wczoraj. Z Gosią współpracujemy razem już 4 lata i każda kampania jest coraz lepsza.

Poniżej relacja ze świątecznej sesji Małgosi dla ZoZo Design.


Małgorzata Rozenek - sesja świąteczna

Małgorzata Rozenek - sesja świąteczna

Małgorzata Rozenek - sesja świąteczna

Małgorzata Rozenek - sesja świąteczna

Małgorzata Rozenek - sesja świąteczna

Małgorzata Rozenek - sesja świąteczna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×