Szukaj

Małgorzata Rozenek w modnym swetrze z sieciówki. Wiemy, gdzie go kupiła i ile kosztuje

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z mężem, Radosławem Majdanem. Uwagę przyciąga jej modny sweter, który można kupić w sieciówce. Ile kosztuje?

Małgorzata Rozenek nie narzeka na nadmiar wolnego czasu. Nie tylko bierze udział w kampaniach reklamowych i programach, ale także podejmuje się nowych wyzwań. Niedawno przyjęła propozycję zagrania w filmie Patryka Vegi, Miłość w czasach zarazy.

By jak najlepiej przygotować się do tej roli, uczestniczyła w szkoleniach aktorskich. Przeszła też prawdziwą metamorfozę. Na planie nosiła warkocze, używała sporo przekleństw. Jeden z tygodników ujawnił niedawno, że właśnie dlatego nie pokaże tego filmu swoim synom.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem z mężem

Chociaż Rozenek, oprócz występowania w filmie ma na głowie mnóstwo innych projektów, stara się znajdować czas dla swoich bliskich. W tym roku została przecież mamą po raz trzeci. Pomimo że krótko po porodzie wróciła do pracy, wolne momenty spędza ze swoją rodziną.

Ostatnio wspólnie wybrali się na urlop, którym gwiazda pochwaliła się na Instagramie. Nie brakuje tam romantycznych kadrów. Kilka dni temu pokazała zdjęcia, na których widać, jak czule przytula się do męża.

Rozenek postawiła na wygodną stylizację. Ma na sobie spodnie dresowe, a także sweter zdobiony norweskimi wzorkami. Wybrała model marki Oysho, która dla swoich klientów przygotowała całą kolekcję świątecznych swetrów. Cena? 149 zł. Perfekcyjna sięgnęła też po jasny szalik, czapkę z pomponem oraz przeciwsłoneczne okulary.

Magiczne miejsce. Magiczny czas. Taką jesień kocham – podkreślała w podpisie gwiazda.

Internauci zachwycają się kadrami. W komentarzach życzą też Perfekcyjnej i jej rodzinie przyjemnego urlopu:

  • Miło ma Was się patrzy piękni i zakochani to widać pozdrawiam cieplutko.
  • Jesień to moja ulubiona pora roku. P.S. pięknie wyglądacie kochani. Życzę Wam przyjemnego odpoczynku.
  • Piękną parą jesteście. Widać, jak dużym uczuciem siebie darzycie. Aż przyjemnie się na to patrzy. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłgo odpoczynku.

Trudno się nie zgodzić z wpisami. To bardzo urocze zdjęcie.


Małgorzata Rozenek w swetrze z siecówki

Małgorzata Rozenek w swetrze z siecówki

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek narzeka na gorszy dzień

Małgorzata Rozenek narzeka na gorszy dzień

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×