Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Małgorzata Rozenek umorusana w błocie, w roboczych trepach i obciachowym, brudnym drelichu! Co się stało?

Małgorzata Rozenek Photoshop, sesja


Małgorzata Rozenek realizuje tajemniczy projekt umorusana w błocie

Małgorzata Rozenek, słynie ze swojego nienagannego stylu i elegancji. Zawsze wygląda perfekcyjnie, a wśród swoich fanek uchodzi za ikonę stylu. Jednak ostatnio perfekcyjna pani domu zaprezentowała się w zaskakującej odsłonie! Małgorzata pozuje w marnych, tanich i bardzo obłoconych ciuchach i strasznych butach! Do tego swoje piękne włosy zaplotła w skromniutki warkoczyk. Co się stało?

Rozenek w takim wydaniu to prawdziwy rarytas! Włosy związane w dwa warkocze, luźne, ciemne robocze spodnie, marna bluza i ubłocone buciory. Istna petarda modowa, tym bardziej, że gwiazda przyzwyczaiła nas do zupełnie innych stylizacji. Rozenek nie zdradziła, czemu jest umorusana w błocie, nie wiemy zatem co wcześniej robiła. Możemy się jedynie domyślać, że była to czynność wyczerpująca, bowiem Rozenek po wszystkim odpoczywa, siedząc na gołej ziemi.

Na chwilę przed… #secretproject #Majdans on tour Trzymajcie za nas kciuki ???????? łatwo nie będzie?” – napisała pod zdjęciem

Kilka dni temu żona Majdana informowała, że razem z mężem przygotowuje się do sekretnego projektu. Najpierw pochwaliła się ujęciem na lotnisku, które podpisała tak:

Ten moment kiedy dowiadujesz się gdzie lecicie???#secretproject #Majdans on tour ? na wszelki wypadek folię termiczną mam zawsze przy sobie??? pozdrawiamy???

Nastepnie pokazała swój luksusowy apartament hotelowy wraz z leżącym Radosławem w ogromnym łożu. Rozenek podała swoim fanom kolejną podpowiedź w postaci pięknego widoku z kozą w roli głównej. Jednak jej ostatnia fotka, na której jest umorusana w błocie przebiła wszystkie wcześniejsze!

Domyślacie się, o jakie przedsięwzięcie może chodzić?

Roxi Gąska w niczym nie ustępuje Małgorzacie Rozenek! Pokazała jak od samego rana rozpieszcza byłego męża gwiazdy TVN

Kosmetyczna marka Kingi Rusin zagrożona?! Może stracić nawet 3 miliony złotych! Wszystko za sprawą koleżanki po fachu!

To Shakira czy Małgorzata Rozenek?! Perfekcyjna po przebudzeniu wygląda jak latynoska seksbomba!

Czy Małgosia Rozenek jest polską Victorią Beckham?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×