Małgorzata Rozenek przeszła metamorfozę! Tak się zmieniła na twarzy, że z trudem ją rozpoznaliśmy

Małgorzata Rozenek metamorfoza

Małgorzata Rozenek metamorfoza

Małgorzata Rozenek w mocnym makijażu

Małgorzata Rozenek w bardzo mocnym makijażu. Gwiazda nigdy nie pokazuje się w tak odważnym wydaniu i stawia na delikatne kolory. Tym razem do sieci trafiło jej zdjęcie w zupełnie innej odsłonie. Przeszła prawdziwą metamorfozę!

Małgorzata Rozenek znana jest ze swojego doskonałego gustu i bardzo wysublimowanego stylu. Ukochana Radosława Majdana jest prawdziwą królową dziewczęcych, eleganckich stylizacji. Nie stroni od krótkich sukienek, ale nigdy nie wygląda wulgarnie czy wyzywająco. Preferuje odcienie różu, bieli, beże i podobnymi wytycznymi kieruje się w swoim makijażu. Zwykle delikatnie podkreśla zewnętrzny kącik oka, ma mocno wytuszowane rzęsy, na usta kładzie bardzo naturalne i neutralne odcienie pomadek, a jedynym mocnym akcentem w jej makijażu są podkreślone kości policzkowe. Tym razem przeszła jednak prawdziwą metamorfozę.

Na Instagramie jej makijażystki, Beaty Milczarek, która stoi za wszystkimi pięknymi makijażami Perfekcyjnej na oficjalnych imprezach, pojawiło się niezwykłe zdjęcie. Małgorzata pozowała podczas sesji beauty z ustami pociągniętymi krwistoczerwoną szminką, która robiła niesamowitą różnicę – zwłaszcza w kontraście do tego, do czego Rozenek przyzwyczaiła swoich fanów. Podkreślone cieniami i tuszem do rzęs powieki również wyglądały nieco inaczej niż normalnie. Efekt końcowy? Szczęki do ziemi.

Choć Małgorzacie bardzo pasuje delikatny, dziewczęcy styl w makijażu, w tak ostrym wydaniu również prezentuje się znakomicie. Naszym zdaniem powinna częściej sięgać po tak odważne kolory. Wygląda pięknie!

Rewia mody na wiosennej ramówce TVN-u: Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek, Magda Mołek, Dorota Szelągowska [DUŻO ZDJĘĆ]

Widok wystylizowanej Małgorzaty Rozenek na ramówce TVN podnosi ciśnienie! Wszyscy myśleli, że weszła J.Lo!

Michał Szpak w makijażu i skromnej stylizacji na imprezie radia Eska. Tak obcisłych spodni nie nosi nawet Małgorzata Rozenek!


Małgorzata Rozenek w mocnym makijażu

Małgorzata Rozenek w mocnym makijażu

Małgorzata Rozenek w szarej miniówce i dżinsowych kozakach

Małgorzata Rozenek w szarej miniówce i dżinsowych kozakach

Małgorzata Rozenek w seksownej miniówce na ramówce TVN-u

Małgorzata Rozenek w seksownej miniówce na ramówce TVN-u

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×