Małgorzata Rozenek na wakacyjnym zdjęciu prawie jak Anna Mucha! Ledwo zauważyliśmy jej stringi! Odważnie!

Małgorzata Rozenek w bikini

Małgorzata Rozenek w bikini

Małgorzata Rozenek wyjechała z rodziną w tropiki. Pochwaliła się zdjęciem w nietypowym bikini. Jak wygląda jej ciało? Zobaczcie zdjęcia!

Małgorzata Rozenek chwali się ciałem w bikini

Boże Narodzenie i po Bożym Narodzeniu. Przez trzy cudowne dni mogliśmy czerpać garściami z ciepłej, rodzinnej atmosfery, najadać się do syta tradycyjnymi przysmakami i obdarowywać (oraz być obdarowywanymi!) prezentami. Wszystko to z okazji świąt, które jak zwykle minęły zbyt szybko. Teraz czas skupić się na swoich sylwestrowych kreacjach i planach na ostatni dzień roku 2018. Niektórzy spędzą tę noc w domu, inni w pracy, jeszcze inni na domówkach lub organizowanych przyjęciach. A Małgorzata Rozenek?

Perfekcyjna wybrała się z rodziną w tropiki tuż po zakończeniu świąt. Przyłapano ich nawet na lotnisku w drodze na zasłużone zimowe ferie z daleka od paskudnej warszawskiej pogody i słoty. Co prawda nie wiadomo jeszcze gdzie odpoczywa „gang Majdana”, ale bez wątpienia jest to rajskie miejsce. Rozenek pochwaliła się zdjęciami prosto z plaży i zachwyciła swoich fanów.

Gwiazda pokazała się w dość nietypowym „bikini”. Zamiast stanika miała na sobie krótki top z długim rękawem i głębokim dekoltem oraz dół od stroju. Szalała na plaży aż miło, a wielbiciele w komentarzach chwalili boską sylwetkę Perfekcyjnej. Nie bez powodu. Wygląda jak nastolatka!

Podoba wam się?

Małgorzata Rozenek w święta zakasowała swoją drugą stylizacją nawet Natalię Siwiec! Bardzo odważny wybór!

Małgorzata Rozenek przyłapana na lotnisku! Z samego rana uciekła z całą rodziną za granicę! Resztę świąt spędzi w tropikach!

Wigilia u Małgorzaty Rozenek. Jest seksowna stylizacja i dokładna relacja ze świątecznej kolacji! Prawie jak w reality-show!


Małgorzata Rozenek w bikini

Małgorzata Rozenek w bikini

Małgorzata Rozenek w bikini

Małgorzata Rozenek w bikini

Małgorzata Rozenek w drugiej świątecznej kreacji

Małgorzata Rozenek w drugiej świątecznej kreacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×