Szukaj

Małgorzata Rozenek o powrocie synów do szkoły. Jej obawy zrozumie każdy rodzic

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek na Instagramie pochwaliła się jesienną stylizacją. Przy okazji zdradziła, kiedy jej dzieci wrócą do szkoły. Jak argumentuje swoją decyzję? 

Małgorzata Rozenek w tym roku została mamą po raz trzeci. Powitała na świecie synka, Henia. Dwa tygodnie po porodzie gwiazda wróciła do pracy. Pojawiła się na planie Projektu Lady, od tego momentu zaangażowała się w kilka ciekawych projektów.

W wolnych chwilach walczy o powrót do sylwetki sprzed ciąży. Pod okiem specjalistki, Lidii Wierzbowskiej, trenuje w pocie czoła, by zrzucić nadprogramowe kilogramy. Trzy miesiące po porodzie ma już tylko osiem na plusie. O szczegółach pisaliśmy tutaj.

Małgorzata Rozenek o powrocie dzieci do szkoły. Czego się obawia?

Małgorzata dba nie tylko o rodzinę i sylwetkę, ale także o stały kontakt z fanami. Regularnie publikuje nowe posty w sieci, w których odsłania wybrane kulisy codzienności. W poniedziałkowy poranek pokazała się w stylizacji składającej się z grubej marynarki, skórzanych spodni i odważnych butów.

W opisie zdradziła, że już czuć jesień. Dodała, że w tym roku wraz z rodziną zrezygnowali z wyjazdu za granicę i spędzili urlop w Polsce. Przyjście jesieni nie będzie dla nich dramatem:

Dzień dobry. Lato się chyba skończyło. Pora wyciągnąć z szafy cieplejsze ubrania, ale jest coś takiego w pięknej, polskiej, złotej jesieni, że ja się nią cieszę. Co prawda w tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną zrezygnowaliśmy z wyjazdu za granicę, to lato w Polsce mieliśmy piękne, więc przyjście jesieni nie będzie dramatem.

Dodała, że jej synowie wracają do szkoły. Przez sytuacje w kraju towarzyszą im pewne obawy:

Chłopcom na pewno będzie łatwiej wrócić do szkoły (od marca!) tylko ciekawe ile do tej szkoły pochodzą? Powoli już szykujemy się na rozpoczęcie roku szkolnego, mam trochę obaw, szczególnie że mamy niemowlaka w domu i częsty kontakt z rodzicami, wiec troska o nich jest duża.

View this post on Instagram

Dzień dobry ☀️ lato się chyba skończyło 🤷‍♀️ pora wyciągnąć z szafy cieplejsze ubrania, ale jest coś takiego w pięknej, polskiej, złotej jesieni, że ja się nią cieszę 😁 🍁🍂☀️ co prawda w tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną zrezygnowaliśmy z wyjazdu za granicę, to lato w Polsce mieliśmy piękne 😁 więc przyjście jesieni nie będzie dramatem 😜 chłopcom na pewno będzie łatwiej wrócić do szkoły (od marca!) tylko ciekawe ile do tej szkoły pochodzą? 🤷‍♀️😁 powoli już szykujemy się na rozpoczęcie roku szkolnego, mam trochę obaw, szczególnie, że mamy niemowlaka w domu i częsty kontakt z rodzicami, wiec troska o nich jest duża. Jakie jest Wasze zdanie? Boicie się? Czy patrząc na doświadczenia z innych krajów, nie ma czego?

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Część internautów w komentarzach podziela niepokój Perfekcyjnej. Piszą, że niepokoją się tak dużym skupiskiem dzieci. Z drugiej strony wiedzą, że nauka w szkole jest bardziej skuteczna niż domowa.

Podzielacie ich opinie?


Małgorzata Rozenek w jesiennej stylizacji

Małgorzata Rozenek w jesiennej stylizacji

Małgorzata Rozenek w jesiennej stylizacji

Małgorzata Rozenek w jesiennej stylizacji

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×