To nie jest żart! Małgorzata Rozenek zagra w filmie! U kogo?

Małgorzata Rozenek w filmie

Małgorzata Rozenek wystąpi w filmie

Kariera Małgorzaty Rozenek  w ostatnim czasie nabrała tempa. Kampanie reklamowe, podróże i pokazy mody, a także koncerty zagranicznych gwiazd bez wątpienia zabierają jej sporo czasu. A to dopiero początek. Okazuje się, że w kalendarzu będzie musiała znaleźć miejsce na nowe wyzwanie. W jakim projekcie Perfekcyjna weźmie udział?

Rozenek bez wątpienia ma za sobą bardzo pracowity rok. Iron Majdan, Projekt Lady, kilka kampanii reklamowych, książka. To jednak wierzchołek góry lodowej. Jak informuje Party, Małgosia wkrótce wystąpi w filmie!

Do tej pory proponowano jej głównie epizody. Okazuje się, że teraz to już przeszłość. Gwiazda otrzymała propozycję zagrania jedną z głównych ról w filmie sensacyjnym! Za jego produkcję odpowiedzialni są twórcy takich kinowych hitów jak m.in. Listy do M. czy Chemia.

Jak to się stało, że to właśnie Małgosia dostała tę rolę? Wszystko przez jej osobowość:

Producenci dostrzegli Małgosię na planie jednej z reklam. Spodobały im się jej luz i naturalność. Zaproponowali jej rolę przebojowej kobiety, która pod wpływem miłości do mężczyzny całkowicie zmienia swoje życie – zdradza informator magazynu Party.

Podobno Rozenek ta propozycja bardzo się spodobała i uważa ją za ciekawe wyzwanie. Zdjęcia do filmu mają ruszyć późną jesienią. Małgosia ma więc sporo czasu, by się perfekcyjnie do tego przygotować. Jak myślicie sprawdzi się w roli aktorki?

Małgorzata Rozenek do lasu ubrała się jak na okładkę „Vogue’a”. Jej spojrzenie mówi wszystko! Wy też nie oderwiecie wzroku od jej butów

Małgorzata Rozenek tłumaczy się z fryzury za 35 tysięcy złotych! Dlaczego tak drogo? [WIDEO]

Anna Lewandowska przygotowuje Małgorzatę Rozenek do trzeciej ciąży! Gwiazda zdradziła nam jakie badania przeszła! [WIDEO]

 

 


Małgorzata Rozenek – TVN ramówka na jesień 2018

Małgorzata Rozenek – TVN ramówka na jesień 2018

Małgorzata Rozenek – TVN ramówka na jesień 2018

Małgorzata Rozenek – TVN ramówka na jesień 2018

Małgorzata Rozenek w miniówce na otwarciu sklepu online

Małgorzata Rozenek w miniówce na otwarciu sklepu online

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×