Szukaj

Małgorzata Rozenek w sesji z końmi. Dopiero teraz widać, jak duży jest jej ciążowy brzuszek

Małgorzata Rozenek na Instagramie zapowiada nową kampanię reklamową. Internauci są zachwyceni materiałem wideo, który opublikowała w sieci. Jak go komentują?
Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek spodziewa się trzeciego dziecka. W związku z trwającą epidemią koronawirusa w Polsce przyszła mama wraz z całą rodziną, poddała się dobrowolnej kwarantannie i na jakiś czas wyjechali z miasta. Starają się spędzać rodzinnie czas, rozmawiając, grając w gry, relaksując się na tarasie. Nie zapominają przy tym o obowiązkach.

Małgorzata Rozenek zapowiada sesję zdjęciową. Fani oszaleli

Rozenek od dawna aktywnie prowadzi konta w mediach społecznościowych. Tylko jej Instagram obserwuje ponad 1,1 mln osób, nic dziwnego, że gwiazda dba, by codziennie dostarczać swoim fanom ciekawe treści. Do takich z pewnością należy wideo, którym podzieliła się w poniedziałkowy poranek.

Małgorzata opublikowała zapowiedź sesji, która pojawi się w jej social mediach, zdradzając przy tym jej kulisy. Przyszła mama, która ma już spory brzuszek, pozowała u boku konia, który nie zawsze chciał współpracować. Dowodem jest wideo, które Rozenek opatrzyła zabawnym komentarzem:

Ta gracja, te kocie ruchy. Koń by się uśmiał. Koniecznie włącz dźwięk #prawiebeyonce, ale jak wiemy „prawie” robi różnice. Efekty tej sesji wrzucę niebawem. Z rozrzewnieniem wspominam czasy kiedy wszyscy razem (około 11 osób) cały dzień spędziliśmy zamknięci w studio, martwiąc się tylko tym, żeby konie miały komfort a my dobry obiad. To były czasy.

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pod wideo pozostawili mnóstwo komentarzy, w których doceniali dystans Perfekcyjnej: 

  • Padłam upadając twardo na ziemię  i od razu dzień staje się lepszy. Piękna jak zawsze oraz z nieustającym humorem, tak trzymać.
  • Hahahaha, zrobiłaś mi poniedziałek. Gosia, Twój dystans jest najlepszy, fajnie, że jesteś.
  • Uwielbiam taki dystans. Ciąża najpiękniejszy okres w życiu kobiety, wszystko wybacza.

A Wam jak się podoba?

Zobacz także: Ciężarna Małgorzata Rozenek podzieliła się intymnym zdjęciem wprost z łóżka. Fani zachwyceni


Małgorzata Rozenek zapowiada nową sesję

Małgorzata Rozenek zapowiada nową sesję

Małgorzata Rozenek - zdjęcie z łóżka

Małgorzata Rozenek - zdjęcie z łóżka

Małgorzata Rozenek - jak wygląda jej domowa kwarantanna?

Małgorzata Rozenek - jak wygląda jej domowa kwarantanna?

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×