Szukaj

Dookoła śnieg, a Małgorzata Rozenek w kostiumie kąpielowym. Ma już gigantyczny brzuszek!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan aktualnie spędzają czas w górach. Na szczęście nie szczędzą fanom i followersom relacji i zdjęć. Dopiero byliśmy z nimi w Nowym Jorku, a już jesteśmy w Tyrolu.
Małgorzata Rozenek na wakacjach

Małgorzata Rozenek na wakacjach

Jak przyznała Małgorzata Rozenek, ostatnio ciągle jest jej gorąco. Każdy kobiecy organizm inaczej znosi ciążę. W jej przypadku to podwyższona temperatura. Czy z tego powodu Majdanowie udali się z dziećmi do Tyrolu? A może raczej szukali spokoju po pobycie w Big Apple, mieście, które nigdy nie zasypia?

Małgorzata Rozenek na wakacjach w górach

Luksusowy hotel w Alpach tyrolskich zapewnia gościom wszelkie przyjemności i sposoby relaksu. Basen jest tutaj oczywistą oczywistością i właśnie na tym basenie Majdanowie zrobili serię radosnych zdjęć z dziećmi. A Małgorzata zasiadła na brzegu w fantastycznym ciążowym kostiumie, pokazując z profilu swój już naprawdę duży brzuch.

Zdjęcie jest świetne! To już pewnie ostatnie chwile relaksu, zanim zacznie się wielkie rodzenie, a potem nieprzespane noce, bo przecież niemowlaka trzeba przewinąć, nakarmić, utulić i… od początku.

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Internautki pozazdrościły Małgorzacie kostiumu z czarnego materiału. I nic dziwnego. Wyjątkowo zgrabnie opina ciążową figurę Perfekcyjnej Pani Domu. I wspaniale zdobi dekolt tiulowym obszyciem. Małgosia, która ma doskonały kontakt ze swoimi fanami, natychmiast odpowiedziała, że to strój od La Reveche kupiony na Moliera 2. Jakie to miłe, że relaksując się z rodziną na zimowych wakacjach, jednak znajduje czas, żeby odpowiadać na pytania.

Zdjęcia z Tyrolu Małgorzata opatrzyła podpisem:

A po nartach… najważniejsze, że razem

Fani także jak zawsze chętnie komentują zdjęcie gwiazdy:

  • Pięknie Pani wyglada. Cudo

  • Małgorzata piękna, dzieci piękne, mąż piękny…i te widoczki dookoła… Macie wielkie szczęście, że tworzycie taką cudowną rodzinkę

  • Pani to wszędzie i w każdej sytuacji pięknie wygląda

  • Cudownie Pani wyglada! Zjawiskowo, przepięknie… spokojnego wypoczynku dla całej rodzinki – piszą w komentarzach

Zdjęcie, na którym Małgorzata Rozenek moczy nogi w basenie skomentowała także Ewa Minge.

  • Kochana, wskakuj do wody. Powiem z doświadczenia, że cudownie się pływa na plecach i nawet nie trzeba się ruszać – poradziła troskliwa koleżanka.

My także życzymy udanego wypoczynku!

 


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×