Szukaj

Małgorzata Rozenek jest przez lekarzy nazywana w szczególny sposób. Jej pseudonim ma wyjątkowe znaczenie

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgosia Rozenek spodziewa się trzeciego syna. Lekarz, który prowadzi ciąże gwiazdy, nazywa ja w szczególny sposób. Okazuje się, że ma to związek z płcią jej dziecka. Jak do niej mówi?

Małgorzata Rozenek już niebawem przywita na świecie swoje trzecie dziecko. Od samego początku gwiazda chętnie chwali się szczegółami z przygotowań na powitanie nowego członka rodziny. Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. Na dzidziusia Majdana, jak pieszczotliwie nazywają go przyszli rodzice, czeka gustowny pokoik, który jest dopracowany w każdym detalu, kilka łóżeczek, oraz wózków

Z utęsknieniem czekają również na niego przyszli rodzice, a zwłaszcza przejęty tata, dla którego będzie to pierwsze biologiczne dziecko. Chociaż ma już doświadczenie w opiece nad starszymi synami swojej żony, to jednak pojawienie się w domu noworodka wywołuje w nim sporo emocji.

Powiem szczerze, że mieliśmy nawet taki lekki alarm. Okazało się, że fałszywy, więc tak żyjemy w takim zawieszeniu i wszyscy to przeżywamy, szczególnie Radzio, który jest przejęty swoją nową rolą – powiedziała Małgosia na Instagramie.

Gwiazda jest już kilka dni po przewidywanym terminie porodu, więc jej trzeci syn może pojawić się na świece lada moment.

Małgorzata Rozenek w ciąży: jak nazywa ją lekarz?

Małgosia już za chwilę urodzi swoje kolejne dziecko. Czas oczekiwania upłynął jej pod znakiem rodzinnych uroczystości. Przełom maja i czerwca był w ich domu bardzo wesoły, ponieważ najpierw swoje urodziny obchodził Radosław Majdan, później młodszy syn Tadeusz, 1 czerwca swoje 42. urodziny świętowała przyszła mama, wczoraj 14 lat skończył Staś. Lada dzień na świecie pojawi się trzeci syn, co będzie kolejnym powodem do świętowania.

Małgosia już niebawem będzie otoczona w swoim domu sporą gromadką mężczyzn. Nawet jej lekarz, który prowadzi trzecią ciążę gwiazdy, postanowił nazywać przyszłą mamę w szczególny sposób. Małgosia zyskała miano Matki Królów. Jak wytłumaczyła przyszła mama, tak lekarze nazywają kobiety, które rodzą samych synów.

Małgorzata Rozenek odpowiada na komentarze

Małgorzata Rozenek odpowiada na komentarze

Życzymy Małgosi szybkiego rozwiązania i tego, aby trzeci, najmniejszy król jak najszybciej pojawił się w jej ramionach.

 

 

 


Małgorzata Rozenek odpowiada na komentarze

Małgorzata Rozenek odpowiada na komentarze

Staś Rozenek

Staś Rozenek

Jak Radosław Majdan zadbał o rodzinę?

Jak Radosław Majdan zadbał o rodzinę?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×