Szukaj

Rozenek nosi takie same klapeczki za 3 tys. zł jak Marina. Jedni za nimi szaleją, inni uważają za szczyt bezguścia

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zachęca do korzystania z usług luksusowych komisów z odzieżą używaną. Uwagę przyciągają jej buty — takie same nosi Marina. Jedna z internautek zarzuciła gwieździe hipokryzję. Jak jej odpowiedziała?

Małgorzata Rozenek została mamą po raz trzeci. Powitała na świecie synka, Henia — pierwsze dziecko Radosława Majdana. Dwa tygodnie po porodzie gwiazda wróciła do pracy. Chociaż planowała wybrać się na urlop, pojawiła się na planie Projektu Lady. Perfekcyjna w wolnych chwilach trenuje, a także dba o social media, gdzie niemal codziennie publikuje posty.

Małgorzata Rozenek w klapkach za ponad 3 tysiące złotych

Rozenek nowy wpis opublikowała w sieci we wtorek. Pozuje w płaszczu od Celine, który połączyła z czarnymi klapkami na obcasie marki Bottega Veneta. Ten model butów, które kosztują około 3 tys. zł. jest uwielbiany przez gwiazdy. Od ponad roku w swojej szafie ma je m.in. Marina.

Perfekcyjna nie bez powodu ubrała się w znane i drogie marki. W ten sposób chce zachęcić internautów, by dbali o środowisko i sięgali po używane ubrania, które oferują luksusowe komisy. W opisie pod zdjęciami przekonuje, że jest to bardzo dobra inwestycja:

Każdej z nas zdarzyło się kupować pod wpływem impulsu, teraz masz miejsce, w którym te rzeczy możesz po prostu sprzedać, a sama możesz kupić innych impulsywne zakupy. Czasem możesz zdobyć rzeczy, które są już wykupione u projektantów np. ta czarna, limitowana torba @dior której już nie znajdziecie w butikach a tu i owszem. Zresztą cała moja stylizacja z tego zdjęcia jest do kupienia w @keep_the_label, a wiedząc, że każdego roku produkuje się 100 miliardów odzieży dla 8 miliardów ludzi, ekologicznym jest nie dokładanie kolejnej sztuki, bo przecież jest w czym wybierać, z rzeczy już wyprodukowanych.

View this post on Instagram

Dziewczyny 😁 chce Wam pokazać super miejsce 🛍 @keep_the_label pozwala spełniać modowe marzenia 🎁 😁 w systemie pre-owned na platformie www.keepthelabel.com znajdziesz modowe perełki w dużo niższych cenach 😁 każdej z nas zdarzyło się kupować pod wpływem impulsu, teraz masz miejsce w którym te rzeczy możesz po prostu sprzedać 😁 a sama możesz kupić innych impulsywne zakupy 😜 czasem możesz zdobyć rzeczy, które są już wykupione u projektantów🧚‍♀️ np. ta czarna, limitowana torba @dior której już nie znajdziecie w butikach a tu i owszem😜 Zresztą cała moja stylizacja z tego zdjęcia jest do kupienia w @keep_the_label 🎁 a wiedząc, że każdego roku produkuje się 100 miliardów odzieży dla 8 miliardów ludzi, ekologicznym jest nie dokładanie kolejnej sztuki, bo przecież jest w czym wybierać, z rzeczy już wyprodukowanych 🧚‍♀️ zajrzyjcie na @keep_the_label i bawcie się modą w rozsądnych cenach 🎁🛍😁

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Internautki w komentarzach chwalą stylizację Małgosi pisząc:

  • Te klapki są po prostu cudowne.
  • Śliczna fryzurka, ogólnie pięknie Pani wygląda.
  • Świetny przykład. Brawo pani Małgosiu.

Post nie każdemu przypadł do gustu. Jedna z obserwujących zarzuciła Rozenek hipokryzję:

Z całym szacunkiem i podziwem dla Pani, ale to właśnie ani jest zawsze, ale to zawsze w innej kreacji, więc przestańmy być takimi hipokrytami.

Na reakcję Rozenek nie trzeba było długo czekać. Odpowiedziała na te słowa:

Właśnie dlatego uważam, że trzeba zamknąć obieg ubrań, a takie platformy to umożliwiają.

To się nazywa celna riposta!


Marina na obiedzie w butach Bottega Veneta

Marina na obiedzie w butach Bottega Veneta

Małgorzata Rozenek w luksusowej stylizacji

Małgorzata Rozenek w luksusowej stylizacji

Małgorzata Rozenek w luksusowej stylizacji

Małgorzata Rozenek w luksusowej stylizacji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×