Diamenty, szafiry, szmaragdy… Małgorzata Rozenek w biżuterii wartej setki tysięcy! Robi wrażenie

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek w biżuterii wartej setki tysięcy złotych! Tak spędziła piątkowe popołudnie. Zdjęcia.

Małgorzata Rozenek w swoim napiętym grafiku znalazła moment i wyskoczyła do ulubionego butiku z luksusową biżuterią. Niewątpliwie zrobiła sobie wielką przyjemność, mierząc cacka warte setki tysięcy złotych!

Małgorzata Rozenek o ulubionej biżuterii

Rozenek od lat jest ambasadorką marki ZoZo Design, która powstała z myślą o osobach cenionych piękno, jakość i styl. Poszczególnym rzeczom przypisywana jest magiczna moc, a przynajmniej tak zapewniają producenci. Sama Małgorzata nie ukrywa, że pierścionki i naszyjniki traktuje jak talizmany:

Ja współpracuję z marką ZoZo, która co sezon wprowadza jakąś formę talizmanów. Były kryształy górskie, które cieszyły się ogromną popularnością, kamienie, które mają od lat przypisaną swoją energię. Teraz jestem największą fanką naszyjnika, który nazywa się kwiat życia.

Talizmany sprawiają, że życie Małgorzaty stało się idealne:

Przed tym, żeby moje życie się zmieniło. Teraz jest idealne i bardzo bym nie chciała, żeby cokolwiek się pogorszyło.

Cała rozmowa poniżej.

Zuzanna Kamińska, właścicielka marki ZoZo Design bardzo chwali sobie współpracę z Małgorzatą:

Jestem osobą bardzo lojalną i wierną. My z Małgorzatą bardzo lubimy się prywatnie, więc to jest taka nasza tradycja, że co roku jesteśmy na sesji z całą rodziną Małgorzaty i Radosława. Cieszę się, że Małgorzata chce ze mną tyle lat współpracować. Gosia ma swoje wybrane modele, ale większość rzeczy jej się podoba i cieszę się, bo mamy podobny styl, gust i dlatego to działa i Małgorzata z miłą chęcią nosi biżuterię ZoZo design na co dzień. Tak jak cała rodzina Małgorzaty, wiec cieszę się bardzo – zdradziła naszej reporterce.

W asortymencie ZoZo pojawiły się diamenty:

Zawsze marzyłam o tym, żeby projektować diamenty. W tym roku firma ZoZo design obchodzi swoje 10-lecie. Na 10 lecie marki otworzyłam nową kolekcję- ZoZo luxury. To będą właśnie diamenty. Zawsze marzyłam o tym, żeby projektować diamenty. Myślę, że jak każdy jubiler, bo jest to najcenniejsza biżuteria jaką można projektować- kamienie szlachetne, diamenty. Nawet ostatnio zrobiłam certyfikat znawcy diamentów. Bardzo ambitnie podchodzę do swojej pracy, więc cieszę się, że będę mogła doradzać swoim klientom i wybierać przepiękne pierścionki zaręczynowe, ale nie tylko- bo będą także obrączki ślubne i pierścionki. Myślę, że każda kobieta zawsze marzyła o tym, aby mieć taki klejnot na swoim palcu – mówiła w ubiegłym roku.

Teraz Małgorzata Rozenek ma okazję, żeby przymierzyć biżuterię wartą setki tysięcy złotych.

Małgorzata Rozenek mierzy diamenty warte fortunę

W piątkowe popołudnie Małgorzata Rozenek wybrała się do sklepu Zuzanny Kamińskiej. Miała tam okazję przymierzyć luksusową kolekcję biżuterii. Do gustu przypadły jej zwłaszcza pierścionki w nieco staroświeckim stylu:

Takie piękne, trochę w starym stylu – zachwycała się cackiem z szmaragdem.

Gwiazda DDTVN miała tam na sobie małą fortunę. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, jak cenne są kamienie szlachetne, a do tego jeszcze w oprawie z duszą… Zdjęcia w naszej galerii.


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Zuzanna Kamińska

Małgorzata Rozenek i Zuzanna Kamińska

Małgorzata Rozenek i Zuzanna Kamińska

Małgorzata Rozenek i Zuzanna Kamińska

Komentarze

 • GośćEwa pisze:

  Majdanowej to nie stać na kryształ górski a co dopiero na brylant jezdzi stara fura chodzi w podrobkach chata wynajęta itd udaje bogata bogate kobiety po ulicach nie latają w alliexspres torebeczkach albo udaje że butki należy do niej zenujaca idiot,,,,

 • Gość pisze:

  Jak się jest klimakteryczną ruiną to chcąc zwrócić uwagę ładuje się w drogie kamienie i biżuterię. To typowy przykład schyłkującej kobiety.

 • Gość pisze:

  Fałszywe te wszystkie celebrytki! Płaczą na pokaz nad klimatem,biedą,itd. Za chwilę wkładają diamenty,tapetują się drogimi kosmetykami, ubierają w drogie ciuchy i już nie chcą wiedzieć skąd i jak powstają te rzeczy.

 • Ktos pisze:

  Gosia,a ty znowu za Gavrilova przebrana???

 • Gość pisze:

  Zajmuje się tyloma rzeczami , ze zaraz sama się pogubi . A ponieważ brzydzi się brudem do sprzątania ma panie sprzątające bo przecież jest Perfekcyjną Panią Domu .

 • Gość Toja pisze:

  Taa Gośka wszystko potrafi, we wszystkim jest specjalistką. Dobrze, że nie ma zbliżeń ręki, widać by było te żyły i to, że starzeje sie.

 • Gość pisze:

  Projektować diamenty ?? Chyba brylanty. No no, znawczyni tematu ha ha ha ha!

  • Gośćzuzia pisze:

   Ona tak.na wszystkim sie zna, ekspertka od siedmiu bolesci. Ona nie widzi roznicy pomiedzy diamentem a brylantem.

  • Gość pisze:

   Nie każdy diament jest brylantem idioto! Brylantowy jest szlif

 • Margot pisze:

  I nic za to nie dostała oczywiście, zrobiła to z dobroci serca🤣

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×