Szukaj

5 gorących fotek z leżaka od Małgorzaty Rozenek. Pełny biust gwiazdy jest na pierwszym planie

Małgorzata Rozenek w Meksyku

Małgorzata Rozenek w Meksyku

Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których pozuje w bikini. Na pierwszym planie widać jej ponętny, obfity biust. Nie sposób oderwać od niej wzroku. Fani rozpływają się nad jej figurą i opalenizną.

Małgorzata Rozenek po trudnym i pracowitym roku, postanowiła wybrać się wspólnie z rodziną na zasłużone wakacje do Ameryki Południowej. Perfekcyjna Pani domu wspólnie z najbliższymi udała się do słonecznego Tulum, miasta położonego w Meksyku.

W zeszłym roku przez cały czas angażowała się w nowe projekty. Ciąża i narodziny trzeciego dziecka nie zgasiły w niej energii do działania. Krótko po tym, jak na świecie pojawił się mały Henio, gwiazda postanowiła zadebiutować na szklanym ekranie. Już wkrótce będziemy mogli zobaczyć ją w najnowszym filmie Patryka Vegi.

Rozenek jest bardzo aktywna w social mediach. Kilka razy w tygodniu dodaje na Instagramie nowe zdjęcia, codziennie nagrywa Instastories, na których pokazuje skrawki życia prywatnego. Od czasu do czasu prowadzi na swoim profilu transmisje live, podczas których aktywnie odpowiada na pytania zadawane przez obserwatorów. Jedną z nich zorganizowała podczas rajskiego urlopu. Fani z zainteresowaniem śledzą, co u niej słychać, ponieważ już na początku spotkało ją niemałe rozczarowanie. Kilka pierwszych dni zmuszona była spędzić w hotelu, ponieważ na zewnątrz padały ulewne deszcze. Dzisiaj prowadząca program Projekt Lady postanowiła podzielić się w sieci kolejnymi kadrami z wakacji, do których zapozowała w bikini.

Małgorzata Rozenek kusi w bikini

Małgorzata wraz z początkiem roku wybrała się na zasłużone wakacje, na które zabrała całą rodzinę. Do Meksyku udała się również pani Bożenka, opiekunka kilkumiesięcznego Henia. Gwiazda publikuje na Instagramie kadry i filmiki z wakacji, na których widać, jak Staś i Tadeusz szaleją podczas zabaw na plaży.

Małgosia nawet podczas wakacji pamięta o tym, aby dbać o odpowiednią kondycję. Już pierwszego dnia po przyjeździe udała się na zaplanowany trening jogi. Po każdym z nich spędza możliwie jak najwięcej czasu z dziećmi i ukochanym mężem. Ten rok będzie dla niej równie pracowity, jak poprzedni, dlatego też tak ważne jest dla niej, aby nabrać sił przed kolejnymi zawodowymi wyzwaniami. Właśnie na jej profilu pojawiło się kilka zdjęć, na których Rozenek pozuje na plaży w skąpym bikini.

Ten rok zapowiada się bardzo intensywnie. Cieszę się więc, że mam okazje odpocząć i naładować baterię. Taki czas bardzo mi pomaga poukładać wszystko w głowie, zaplanować i zmagazynować siły na podbój świata. Here comes the sun – napisała pod zdjęciem.

Małgosia na zdjęciach zapozowała w skąpym bikini, a jej obfity biust od razu przyciąga wzrok. W wolnych chwilach gwiazda zażywa słonecznych kąpieli. Jej skóra nabrała już oliwkowego koloru.

Internauci nie mogą nachwalić się swojej ulubienicy:

  • Pięknie Pani wygląda. Wspaniałego wypoczynku.
  • Kostium jaki piękny!!! O ciele już nie wspomnę. Cudna!
  • Brawo, brawo, bardzo fajnie ładnie i kusząco.
  • Ach, pięknie wyglądasz!

Nie sposób nie zgodzić się z obserwatorami Małgorzaty Rozenek-Majdan. Po ostatnich mrozach niemal wszyscy zazdrościmy jej cudownej, słonecznej pogody.


Małgorzata Rozenek wypoczywa w Meksyku

Małgorzata Rozenek wypoczywa w Meksyku

Małgorzata Rozenek wypoczywa na plaży w Meksyku

Małgorzata Rozenek wypoczywa na plaży w Meksyku

Małgorzata Rozenek wypoczywa na plaży w Meksyku

Małgorzata Rozenek wypoczywa na plaży w Meksyku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×