Małgorzata Rozenek przerobiła garaż na garderobę dla butów! Radek musiał nieźle manewrować samochodem

Małgorzata Rozenek garderoba

Małgorzata Rozenek garderoba

Małgorzata Rozenek kilka dni temu wprowadziła się do nowego domu. Od tego czasu dzielnie walczyła ze sporą ekipą, aby urządzić wszystko i dopiąć przeprowadzkę na ostatni guzik. Najwięcej problemu sprawiły buty. Potrzebna była kolejna garderoba.

Małgorzata Rozenek od dawna już marzyła o większym lokum dla siebie i rodziny. Po tym, jak dwa lata temu do rodziny dołączył mały Henio, w poprzednim apartamencie zaczęło być ciasno. Razem z mężem Radosławem Majdanem zdecydowali się na budowę wymarzonego domu, który spełniałby oczekiwania wszystkich członków rodziny. Okazało się to jednak trudnym zadaniem. Postępy prac ze względu na skomplikowaną dokumentację utknęły w martwym punkcie, a małżonkowie na czas budowy zdecydowali się wynająć luksusową willę.

Od kilku dni gwiazda relacjonuje w social mediach przeprowadzkę do imponującej posiadłości. We wszystkim pomaga jej bardzo sprawna ekipa profesjonalistów, która doskonale wie, jak urządzić wszystko w nowym domu tak, by był on jak najbardziej funkcjonalny.

Po kilku dniach ciężkiej pracy wnętrza są już urządzone według wskazówek Małgosi, a ta na bieżąco chwali się efektami, które przerosły jej oczekiwania. Nie ukrywała, że jest dumna z tego, jak wygląda jej dom.

Małgorzata Rozenek urządziła oddzielną garderobę dla butów

Małgosia w kilka dni musiała spakować dobytek całego życia i przenieść się z całą rodziną w nowe miejsce. Zdecydowanie nie było to łatwe zadanie, a prace nad urządzaniem domu, trwały bardzo intensywnie przez kilka dni. Na szczęście wszystko dobiegło końca. W czasie przeprowadzki okazało się, że zarówno Małgosia jak i Radosław mogą pochwalić się ogromną kolekcją butów. Konieczne było wygospodarowanie dodatkowej garderoby, aby wszystkie znalazły swoje miejsce. Ekipa ustawiła ją w garażu.

Stanęła tam sporych rozmiarów szafa z przeszkolonymi drzwiami i półkami, które pięknie eksponują każdą parę obuwia. Okazuje się, że zabrało to całkiem sporo miejsca.

Wprowadzenie samochodu do środka stanęło pod znakiem zapytania. Radek musiał wykonać poważną próbę tego, czy uda mu się zmieścić autem do środka. Ta nie dosyć, że zakończyła się sukcesem, to okazało się, że zostało jeszcze całkiem sporo miejsca. Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii. Jak wam się podoba garderoba na buty w nowym domu gwiazdy?


Małgorzata Rozenek - garderoba na buty

Małgorzata Rozenek - garderoba na buty

Małgorzata Rozenek - garderoba na buty

Małgorzata Rozenek - garderoba na buty

Małgorzata Rozenek - garderoba na buty

Małgorzata Rozenek - garderoba na buty

Komentarze

 • Gość pisze:

  Histrionic personality disorder …pustak próżniak pruchniak

 • GośćDorka pisze:

  Cały czas pisze do naszego domu od kiedy to ich dom.Ale trzeba być chorym żeby wynajmować za tyle kasy dom a budowa w trakcie a pewnie potrwa jeszcze no trzeba nie mieć mózgu sorry.

 • Gość pisze:

  Przy tej rurze wydechowej biale beda czarne

 • Gość pisze:

  Większego idiotyzmu w życiu nie widziałam .

 • Gość pisze:

  Tak próżnej kobiety to nie ma w polskim świecie celebrytów ….i jeszcze żeby sobą coś reprezentowała to można by to było znieść !

 • Gość pisze:

  Co z niej za pustak. To jest nie do pomyślenia że niby inteligentna, wykształcona kobieta w taki wulgarny sposób epatuje swoim bogactwem. I gdzie ta troska o środowisko gdzie nie miała na sobie dwa razy tej samej rzeczy

 • Dorina pisze:

  A po cóż mieć tyle butów?????????? Ludzie jeść nie mają co, we wszystkich butach nie będzie chodzić a kupowanie takiej ilości butów to marnotrawstwo i nieprzyzwoitość!!!!!!!!!!!!!

 • Gość pisze:

  A radzio to nie ma zabranego prawka?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×