Niedawno wprowadzili się do wymarzonej posiadłości, która spełniła wszystkie ich wymagania. Całe zamieszanie związane z przeprowadzką relacjonowała w social mediach i na bieżąco pokazywała fanom postępy prac. Gwiazda o pomoc poprosiła profesjonalną ekipę sprzątającą, która w kilka dni w pocie czoła uporała się z ogromem rzeczy, które rodzina zgromadziła na przestrzeni lat.
Małgorzata Rozenek urządza ogród w luksusowej willi
Małgosia po tym, jak zakończyło się urządzanie wnętrz odetchnęła z wielką ulgą. Aby uczcić pierwszy wspólny obiad w nowym domu, rodzina zamówiła swój ulubiony przysmak, czyli sushi. Posiadłość gwiazdy, która znajduje się na warszawskim Wilanowie otacza piękny ogród. Na zewnątrz znajduje się między innymi sporych rozmiarów basen i tarasy, na których można wypoczywać. Nie brakuje też sporych drzew. Gwiazda postanowiła jednak dodać coś od siebie i wzięła się za urządzanie ogrodu.
Dzisiaj firma, która zajmuje się roślinami przywiozła do jej willi drzewa, kwiaty, a nawet palmy, które stanęły przy basenie. Małgosia nie miała zamiaru czekać, aż małe sadzonki wyrosną, dlatego od razu zamówiła sporych rozmiarów okazy. Znalazły się wśród nich laurowiśnie na pniu, które są krzewami zimozielonymi, hortensje o białych kwiatach, a nawet mrozoodporne palmy, które nadadzą odrobinę egzotyki.
Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii. Jak wam się podoba ogród Małgosi?