Rozenek wróci do pracy szybciej niż planowała. Zrealizuje aż dwa programy. Takiego show jeszcze nie było

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek wraca do pracy. Jak donosi magazyn Party, lada moment pojawi się na planach dwóch programów. Gdzie będzie można ją zobaczyć?

Małgorzata Rozenek na początku ciąży mówiła, że gdy tylko jej trzeci synek pojawi się na świecie, na chwilę znika z show-biznesu. Planowała wrócić dopiero późną jesienią i wykorzystać czas, by skupić się w pełni na maluszku:

Tak długo czekałam na tą ciążę i tak się nią cieszę, że chcę mieć kilka miesięcy, że się nigdzie nie śpieszę, nic nie muszę i myślę, że wrócę dopiero późną jesienią – mówiła jakiś czas temu.

Do momentu narodzin dziecka chciała być aktywna zawodowo. Regularnie pojawiała się na planach zdjęciowych, o czym niejednokrotnie informowała na swoim Instagramie.

Małgorzata Rozenek wraca do pracy. Kiedy?

Niestety plany Małgorzacie Rozenek pokrzyżowała epidemia koronawirusa w Polsce. Prace przy wielu programów, w tym piątej edycji Projektu Lady, zostały wstrzymane na kilka miesięcy. Ruszą dopiero pod koniec czerwca. Czy Perfekcyjna wróci do obsady? Producenci programu rozwiewają wszelkie wątpliwości:

Na pewno będzie uczestniczyć w nagraniach do Projektu Lady, jej obecność na planie jest niezbędna. Obecnie ustalamy grafik zdjęć z Małgosią. Nagrania ruszają pod koniec czerwca i potrwają półtora miesiąca — informuje w Party Hanna Krawczyńska z firmy Golden Media.

To jednak nie koniec zawodowych wyzwań, które stoją przed Rozenek. Będzie gwiazdą telewizyjnego show, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było. Pod okiem specjalistów przejdzie metamorfozę. Spróbuje wrócić do formy sprzed ciąży:

Wspólnie z dietetykiem i trenerem zamierza pokazać, jak kobieta po porodzie wraca do formy. I jak zapewniała Małgorzata, wcale nie chce tego upiększać – czytamy w Party.

Nowe show prawdopodobnie zadebiutuje wiosną na antenie TVN Style.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Henio śpi

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Henio śpi

Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek - tydzień Henryka

Małgorzata Rozenek - tydzień Henryka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×