Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński zrobili w śniadniówce show jakiego jeszcze nie było. Nagranie ich popisów już krąży w sieci

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński poprowadzili sobotnie wydanie Dzień Dobry TVN. Zafundowali fanom nietypową atrakcję. Do sieci trafiły nagrania zza kulis programu. Co zrobili?

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński są najmłodszym stażem duetem prowadzącym Dzień Dobry TVN. Do obsady śniadaniówki dołączyli z końcem sierpnia. Debiut okupili sporymi nerwami, ale po ponad dwóch miesiącach pracy w porannym programie czują się już znacznie swobodniej przed kamerami.

Prezenterzy przyciągają przed telewizory sporą widownię, a Małgosia cały czas pracuje nad tym, aby doskonalić swoje umiejętności i być jeszcze lepiej przygotowaną do kolejnych wejść na antenę.

Chodzę do logopedy i foniatry, tak samo, jak wielu moich kolegów. Praca z logopedą jest okazaniem szacunku widzowi poprzez głos, którym się do niego zwracam. Okazało się, że muszę pracować też nad oddechem. Pani foniatra powiedziała, że ogólnie jest ze mną dobrze, ale zaleciła kilka ćwiczeń oddechowych – wyznała przed Super Expressem.

Gwiazda ma doskonały kontakt z fanami i na bieżąco pokazuje w sieci, jak przygotowuje się do kolejnych programów. Dzisiaj zdradziła, co działo się tuż przed wejściem na żywo.

Małgorzata Rozenek ujawniła, co działo się za kulisami DDTVN

Małgorzata i Krzysztof mówią o sobie w samych superlatywach. Prezenterzy szybko złapali wspólny język i widać, że doskonale się dogadują. Gospodyni śniadaniówki na swoim profilu na Instagramie ujawnia, co dzieje się za kulisami programu. Zawsze relacjonuje początki dnia i to, jak przygotowuje się do kolejnych odcinków. W sobotni poranek pokazała, co działo się w studiu tuż przed włączeniem kamer.

Krzysztof Skórzyński postanowił zasiąść do pianina i pochwalić się swoim talentem. Zagrał wieli przebój grupy Perfect – Nie mogę ci wiele dać. Prowadzący postanowili nawet razem zaśpiewać. Nagranie najpierw Małosia wrzuciła na swój profil, a później pochwaliła się nim śniadaniówka.

Pod wpisem nie zabrakło komplementów pod adresem prowadzących.

  • Pani Małgosiu i Panie Krzyśku uwielbiamy Państwa oglądać, jesteście super, naturalni z poczuciem humoru i klasą, pozdrawiam całą ekipę!
  • A ja bardzo lubię ich oglądać.
  • Z programu na program jest coraz lepiej, tak trzymać Pani Gosiu.
  • Moja ulubiona para prowadzących.

Chyba po początkowej krytyce nowy duet zyskuje coraz więcej fanów. Oglądacie odcinki z udziałem Małgosi i Krzysztofa?


Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×