WOJNA! Małgorzata Rozenek nie boi się SMS-ów, którymi straszy ją Kuba Wojewódzki! Wyciąga asa z rękawa! Zapowiada, że ujawni dowody na romans Renaty z żonatym mężczyzną!

Małgorzata Rozenek, Kuba Wojewódzki

Małgorzata Rozenek, Kuba Wojewódzki

Małgorzata Rozenek ujawniła SMS-y od Kuby Wojewódzkiego

Po prawie dwóch latach na tapetę powrócił konflikt Kuby Wojewódzkiego z Małgorzatą Rozenek. Wszystko zaczęło się od komentarza „Perfekcyjnej”, która na łamach magazynu Party prześmiewczo oceniła udział Renaty Kaczoruk, czyli partnerki showmana, w nowej edycji Tańca z gwiazdami.

Twierdziła, że poszła do programu tylko dlatego, że chciała zwiedzić Azję, ale absolutnie nie popiera parcia na szkło i nie chce mieć z tym nic wspólnego. Uważa polski show-biznes za wylęgarnię tak złych osób, jak my, i idzie do programu, który jest stricte show-biznesowy. To jest klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji.

Opinia Małgorzaty nie spodobała się Kubie, który opublikował na swoim profilu na Facebooku otwarty listy o mocnej treści. Zarzucił w nim np., że żona Radosława Majdana „weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej”, a także zapewnił, że jest gotowy ujawnić SMS-y, które mogłyby zaszkodzić Rozenek w dalszej karierze:

Zgodnie z prawdą informuję Panią, że zabezpieczyłem u swoich adwokatów esemesy które od Pani dostawałem na początku naszej znajomości. Ich treść oraz zawarte tam propozycje, a wiedziała już Pani, że jestem w związku z moją obecną partnerką, a także moja na nie reakcja, dobrze pokażą opinii publicznej prawdziwe przyczyny Pani dzisiejszego stosunku zarówno do mnie jak i mojej partnerki. I choć brzydzę się etycznie i estetycznie takimi metodami, to jednak oboje przecież uważamy, że prawda powinna zwyciężyć. Czyż nie? – napisał Kuba.

Kuba Wojewódzki broni swojej Renulki jak lew! Posiada kompromitujące SMS-y, którymi może zmiażdżyć Małgorzatę Rozenek! Szykuje się skandal?!

Odpowiedź Małgorzaty Rozenek na post Kuby Wojewódzkiego

Na odpowiedź Małgorzaty nie musieliśmy długo czekać. Riposta pojawiła się nieco ponad godzinę później na Instagramie Rozenek. Oto jej pełna treść:

Szanowny Panie Jakubie Wojewódzki,
niezmiernie miło wiedzieć, że wszystko dobrze, a wakacje się udały. Mieliśmy okazję dowiedzieć się o tym za pośrednictwem Instargama Bliskiej Panu Osoby. Zdjęcia z cmentarza będą z pewnością niezwykłą pamiątką na lata. Od lat nie bierze Pan udziału w medialnych pyskówkach… Fakt, Pan zazwyczaj obraża bezpodstawnie. I to od 16 lat ?

My po półrocznej pracy na planie nowego programu, dzięki któremu zwiedziliśmy cały świat, dopiero w lutym będziemy mogli pozwolić sobie na rodzinny odpoczynek. Mam nadzieję, że będzie równie udany jak Pana.

Absolutnie nie była to ocena moralności i etyki Bliskiej Panu Osoby. To był jedynie komentarz do jej nieudolnych ruchów w meandrach pracy w telewizji. Przecież Pan wielokrotnie pozwalał sobie na podobne komentarze wobec mojej pracy i mojego męża.
Ale skoro mamy mówić o uczciwości i prawdzie…

1. Dopiero okaże się, czy sprawa wróci na wokandę, Jeśli tak się stanie, mam nadzieję, że stawi się Pan choć raz na sprawie, a nie jak do tej pory będzie unikać składania zeznań.
2. Panie Wojewódzki, rozumiem, że zamieści Pan również swoją część SMS-owej korespondencji ze mną. Tylko czy nie obawia się Pan, że wyjdzie na mężczyznę, który instrumentalne traktowanie kobiet – w tym również Pana partnerkę – ma opanowane do (ekhm… ) perfekcji. Prawda wtedy bardzo by zwyciężyła ? Chociaż… Bardziej obawiałabym się tego, że jedna była mężatka zgodzi się opublikować wymianę SMS-ów Bliskiej Panu Osoby z jej ówczesnym mężem. Nawet sama Jackie Collins nie wymyśliłaby aż tak pikantnej wymiany zdań. Gratuluje talentu pisarskiego Pana wybrance. Może to jest jej powołanie? Chociaż patrząc na to, co zrobiła z ich małżeństwem, można śmiało powiedzieć o jej dwóch zdolnościach.

Ja na zakończenie życzę Panu samych sukcesów oraz Bliskiej Panu Osobie również. Jeśli i tym razem nie uda jej się w kolejnej stacji, zawsze zostaje angaż w „Koronie królów”. Z wyrazami szacunku,
Małgorzata Rozenek-Majdan

Swój wpis Małgorzata zilustrowała selfie z Radosławem Majdanem, na którym wskazuje na obraz słynnego muzyka country – Johnny’ego Casha z wystawionym środkowym palcem, którego przesłanie jest jednoznaczne.

Konflikt Rozenek i Wojewódzkiego – kto wygrał w sądzie?

Przypomnijmy, że na początku sierpnia 2017 roku Małgorzata Rozenek wygrała w sądzie z Kubą Wojewódzkim. Wówczas magazyn Flesz zapowiedział na swojej okładce ogromną czcionką „triumf Małgosi” wspominając przy tym o karze, którą sąd wymierzył „Królowi TVN”.

Sąd zadecydował, że showman z TVN-u musi zapłacić 30 tysięcy złotych na rzecz fundacji Nie jesteś sam i opublikować przeprosiny na stronie Playboya.

Małgorzata Rozenek wygrała w sądzie z Kubą Wojewódzkim! Jaką karę dostał showman?

Kuba Wojewódzki tak ostro o TVN nie mówił nigdy wcześniej: “Spadająca oglądalność. Karykatura formatu”


Małgorzata Rozenek odpowiedziała Kubie Wojewódzkiemu zdjęciem Johnny'ego Casha pokazującego środkowy palec

Małgorzata Rozenek odpowiedziała Kubie Wojewódzkiemu zdjęciem Johnny'ego Casha pokazującego środkowy palec

scena z: Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Gałązka/AKPA

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wsparli fundację Ewy Minge

Małgorzata Rozenek - jak dba o włosy?

Małgorzata Rozenek - jak dba o włosy?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×