Szukaj

Henio Majdan wygląda uroczo w komplecie za kilkadziesiąt złotych. Małgosia ubiera go w popularnej siecówce

Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Małgorzata Rozenek pochwaliła się jedną ze stylizacji swojego syna Henryka. Chłopiec ma na sobie komplecik z popularnej sieciówki. Mały model wygląda zjawiskowo.  

Małgorzata Rozenek 10 czerwca powitała na świecie swojego syna Henia. Maluszek urodził się kilka dni po planowanym terminie, a cała rodzina już nie mogła się go doczekać. Niezwykle przejęty był przyszła tata, czyli Radosław Majdan, dla którego jest to pierwsze biologiczne dziecko. Pomimo ze mężczyzna wspólnie  z żoną wychowuje dwójkę jej starszych synów, to jednak pojawienie się w domu noworodka przysporzyło mu sporo emocji.

Mały Henio z miejsca stał się gwiazdą social mediów. Jego rodzice pierwszym zdjęciem chłopca pochwalili się tuż po jego narodzinach. Od tamtej pory synek Małgosi i Radka stał się niekwestionowaną gwiazdą Instagrama. Fani Perfekcyjnej Pani Domu z wytęsknieniem czekają na kolejne posty z uroczym chłopcem w roli głównej. Małgosia jest jedną z tych sławnych mam, która uwielbia pokazywać, jak wygląda jej codzienność z dzieckiem. Trzymiesięczny maluch wzbudza ogromne zainteresowanie, a obserwatorzy gwiazdy ciągle dopytują o wszystko, co jest z nim związane. Ostatnio gwiazda dodała kolejne zdjęcie Henia, a w komentarzach zalała ją fala pytań o ubranko syna.

Małgorzata Rozenek ubiera Henia w sieciówce

Ostatnio Małgorzata dodała kolejne zdjęcie Henia w uroczym kompleciku z motywem bajki Disney. Internauci byli zachwyceni nie tylko chłopcem, ale także jego ślicznym ubrankiem. Najmłodszy influlencer modowy w naszym kraju wystąpił na zdjęciu w beżowych spodenkach, oraz żółtych bodach i czapeczce z wizerunkiem lwa Simby.

Pozytywnych bohaterów trzeba przedstawiać swoim dzieciom od samego początku. Henio poznał właśnie Simbę – odważne lwiątko, które wydobyło z siebie najlepsze cechy, by ratować kolejne pokolenia. Kto z Was, oglądając „Króla Lwa”, nie uronił, choć małej łzy wzruszenia? Film porusza szereg uniwersalnych wartości, bliskich każdemu człowiekowi – miłość, przyjaźń czy zaufanie. Myślę, że wszyscy w tej historii znajdziemy coś, o czym później możemy porozmawiać ze swoim dzieckiem. Warto pozostać wrażliwym na te wartości, bo mały Simba może nas wiele nauczyć. Gdy Henio będzie większy, na pewno zadbam o wspólne oglądanie klasyki Disneya. Póki co, opowiadam mu bajki do uszka i cieszymy się wspólnymi chwilami.

View this post on Instagram

Pozytywnych bohaterów trzeba przedstawiać swoim dzieciom od samego początku. Henio poznał właśnie Simbę – odważne lwiątko 🦁, które wydobyło z siebie najlepsze cechy, by ratować kolejne pokolenia. Kto z Was, oglądając „Króla Lwa”, nie uronił choć małej łzy wzruszenia? Film porusza szereg uniwersalnych wartości, bliskich każdemu człowiekowi – miłość, przyjaźń czy zaufanie. Myślę, że wszyscy w tej historii znajdziemy coś o czym później możemy porozmawiać ze swoim dzieckiem. Warto pozostać wrażliwym na te wartości, bo mały Simba może nas wiele nauczyć 😊 Gdy Henio będzie większy, na pewno zadbam o wspólne oglądanie klasyki Disneya. Póki co, opowiadam mu bajki do uszka i cieszymy się wspólnymi chwilami ❤️ @disney_polska @smyk #Disney #DisneyPolska #SMYK #COOLCLUB #DisneyKlasykaŁączyPokolenia

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Komplecik Henia wykonany z bawełny organicznej można kupić w sklepach marki SMYK. Za spodenki i body na stronie sieciówki trzeba zapłacić 59,90 zł, a za bawełnianą czapeczkę zaledwie 16,90 zł. Ceny nie są zbyt wygórowane i zdecydowanie dostępne na każdą kieszeń.

Musimy przyznać, że mały Henio jest bardzo uroczym modelem.


Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×