Szukaj

Małgorzata Rozenek pochwaliła się wózkiem dla synka. Bajeczny, ale cena nie wszystkim przypadnie do gustu

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan przez przypadek pokazał fragment wózka, który z Małgorzatą Rozenek wybrali dla syna. To jeden z pięciu modeli, w które się zaopatrzyli. Ile kosztuje?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan lada moment zostaną rodzicami. Zgodnie z terminem ich synek powinien pojawić się na świecie już trzy dni temu. Perfekcyjna tę wiadomość przekazała w komentarzu pod najnowszym zdjęciem. Odpowiadając na pytanie jednej z internautek, napisała, że:

Czekamy, aż jaśnie Pan mały Majdan sam zdecyduje. Ja od 3 dni jestem już w godzinie zero i nie ukrywam, że chciałabym już.

Radosław Majdan pokazał wózek dla syna. Jaki to model?

Radosław Majdan, wykorzystując fakt, że maluszek nie jest jeszcze z rodzicami, skręcił dla niego kołyskę, czym jego dumna żona pochwaliła się na Instagramie. Oprócz zapracowanego taty, który w pocie czoła skręcał łóżeczko, w kadrze można dostrzec jeszcze jeden szczegół — fragment wózka.

Okazuje się, że Małgorzata Rozenek i były piłkarz wybrali klasyczny wózek z czarno-białymi kołami. Widać też fragment kosza. To prawdopodobne pojazd marki Emmaljunga model Mondial de Luxe, do którego dobrali pasującą torbę. Kosztuje około 5,5 tysiąca złotych.

Wiadomo, że nie jest jedynym, który rodzice mają w swojej kolekcji. Przyszła mama zdradziła, że łącznie ma aż pięć wózków. To jednak nie koniec akcesoriów, które dla niego przygotowała:

Są jeszcze dwa kosze mojżeszowe, 5 wózków i nie wiem dlaczego, 4 krzesełka do karmienia. Będzie czym się dzielić – wyjawiła na Instagramie.

Syn Majdanów zamieszka w przepięknym pokoju, którym niedawno pochwaliła się Rozenek. Jest luksusowo i nie brakuje w nim mebli z najwyższej półki, co zachwyciło internautów.

Zobacz: Małgorzata Rozenek wydała fortunę na luksusowy pokój syna. Za sam fotel zapłaciła 2,5 tys. złotych


Wózek synka Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek

Wózek synka Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek

Radosław Majdan skręca łóżeczko dla synka. W tle widać wózek

Radosław Majdan skręca łóżeczko dla synka. W tle widać wózek

Radosław Majdan pokazał wózek dla synka

Radosław Majdan pokazał wózek dla synka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×