Taneczne popisy Małgorzaty Rozenek w „DDTVN” wywołały skrajne emocje. Część widzów pokazała brak dystansu: „Nie pomyliła repertuaru?”

Małgorzata Rozenek tańczy w DDTVN

Małgorzata Rozenek tańczy w DDTVN

Dziś Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński pochwalili się w Dzień Dobry TVN popisami tanecznymi. Ruchy Gosi nie spodobały się widzom. Wideo. 

Małgorzata Rozenek to jedna z największych gwiazd TVN. Karierę zaczynała w show Perfekcyjna pani domu. Od końca sierpnia możemy ją oglądać w Dzień Dobry TVNWystępuje tam u boku Krzysztofa Skórzyńskiego. Angaż Gosi negocjowało z nią ścisłe kierownictwo komercyjnej stacji.

Negocjowała z nią sama szefowa wszystkich szefów. Małgorzata od dawna zabiegała o tę pracę. W ostatnim czasie zaczęła nawet publicznie apelować do Edwarda Miszczaka, by dał jej szansę. W końcu postawiła wszystkich pod ścianą. Nie mieli wyboru – w ostatnim czasie z TVN wiele osób odeszło, choćby Mołek, Sablewska czy Gessler. Uznali, że muszą jej dać szansę – przekazał Pomponik.

Obecność Rozenek w show budzi spore kontrowersje. Część widzów pozytywnie ją przyjęła, a inni stale zasypują social media swoimi zastrzeżeniami. Niektóre z nich są bardzo złośliwe. Pod wpływem krytyki dziennikarka zdecydowała się m.in. pójść do logopedy, by wspólnie popracować z nim nad swoim głosem.

Głęboko wierzę w ogólny rozwój. Wszystko, co sprawia, że można lepiej wyglądać, lepiej coś robić jest warte, by w to inwestować. To tak samo, jak chodzić na siłownię. Chodzę do logopedy i foniatry, tak samo, jak wielu moich kolegów. Praca z logopedą jest okazaniem szacunku widzowi poprzez głos, którym się do niego zwracam. Okazało się, że muszę pracować też nad oddechem. Pani foniatra powiedziała, że ogólnie jest ze mną dobrze, ale zaleciła kilka ćwiczeń oddechowych – wyznała.

Po dzisiejszym wydaniu śniadaniówki w sieci znów pojawiły się krytyczne głosy.

Małgorzata Rozenek tańczyła w DDTVN. Reakcje widzów

W czwartek rano Małgorzata i Krzysztof dołączyli na wizji do nastolatków, którzy pojawili się w programie, by zaprezentować zdolności wokalne i taneczne. Dziennikarze okazali się bardzo energiczni, o czym przekonacie się na poniższym filmie.

Choć naszym zdaniem zarówno Rozenek, jak i Skórzyński, świetnie sobie poradzili, to internauci tradycyjnie byli złośliwi dla tej pierwszej.

  • Rozenkowa nie pomyliła czasem repertuaru?

  • Na Rozenek się nie da patrzeć…

  • A Małgosia w swoim reality show.

  • Rozenek jak tancerka disco polo. Straszna kukła – to tylko niektóre wpisy na jej temat.

A wy jak uważacie? My coraz bardziej utwierdzamy się w przekonaniu, że Gosia będzie atakowana niezależnie od tego, co zrobi…


Małgorzata Rozenek tańczy w DDTVN

Małgorzata Rozenek tańczy w DDTVN

Małgorzata Rozenek tańczy w DDTVN

Małgorzata Rozenek tańczy w DDTVN

Małgorzata Rozenek tańczy w DDTVN

Małgorzata Rozenek tańczy w DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×