Szukaj

Małgorzata Rozenek z Radosławem przyłapani na amorach pod wodą! Opalanko topless na jednorożcu to była tylko gra wstępna!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wreszcie mają chwile tylko dla siebie. Małżonkowie wypoczywają obecnie we Francji, gdzie większość czasu spędzają w basenie. Ich intymne sceny pod wodą doprowadziły fanów do szaleństwa. Jest także drogi gadżet!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali się wreszcie na swoje upragnione rodzinne wakacje po Europie. Małżonkowie zaliczyli już romantyczną pieszą wycieczkę po deszczowej Weronie, a obecnie przenieśli się do słonecznej Francji. Gwiazda TVN-u ze swoimi chłopakami relaksuje się w luksusowym kurorcie w południowej Francji, położonym na wybrzeżu Morza Śródziemnego, przy granicy z Włochami. Wybrali zatem historyczny region Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże.

Małgorzata Rozenek ochoczo relacjonuje swój wyjazd na Instagramie. Z jej postów wiadomo, że większość wakacyjnego dnia para spędza w hotelowym basenie. Gwiazda wkleiła ostatnio kilka gorących zdjęć z Grancji, na których oddaje się mokrym miłosnym uniesieniom w ramionach muskularnego Radzia. Mentorka Projektu Lady ma na sobie zmysłowe białe bikini, które znakomicie prezentuje jej perfekcyjne kształty. Ulubienica widzów zaopatrzyła się także w luksusowy, wakacyjny gadżet – stylowy daszek, który kosztuje “tylko” 499 złotych.

Pod intymnymi zdjęciami Małgosi i Radosława pojawiło się mnóstwo komentarzy od rozpalonych tym nieziemskim widokiem internautów:

  •  Cudownie❤️ gdzie można kupić taki daszek
  • Wspaniali a gdzie jest wasz jednorożec
  • Jak jest uśmiech od ucha do ucha, to najważniejsze
  • Było drugie podejście
  • Pysiule w akcji
  • I to są wakacje

Zobaczcie, co tam się wydarzyło!

View this post on Instagram

#happyhappypeople????????????????

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Zobacz: Małgorzata Rozenek z hukiem runęła do wody z dmuchanej zabawki! Radzio nagrał wpadkę gwiazdy. Internauci płaczą ze śmiechu [WIDEO]

Zobacz: Tomasz Oświeciński szykuje się do roli z Małgorzatą Rozenek! To może być kinowy hit na miarę “Narodzin gwiazdy”! [WIDEO]

Zobacz: Fanka chciała uczyć Małgorzatę Rozenek jak zachowywać się na wakacjach. Gwiazda zgniotła ją jak robaka: “Nie pohukuj tu na mnie”!


Czy Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą ładną parę?

×