Małgorzata Rozenek miała rację. Jej starszy syn to kopia ojca. Dopiero teraz widać, jak się zmienił

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek

Radosław Majdan na Instagramie dodał nowe zdjęcia, na których pojawia się z synami Małgorzaty Rozenek. Internauci nie mają wątpliwości, że starszy z nich, Stanisław, jest kopią swojego ojca, Jacka. 

Małgorzata Rozenek kilka miesięcy temu została mamą po raz trzeci. Powitała na świecie synka, Henia, pierwsze dziecko Radosława Majdana. Gwiazda doskonale łączy wychowywanie maluszka z karierą zawodową. Już dwa tygodnie po porodzie pojawiła się na planie Projektu Lady i od tego momentu nie zwalnia tempa.

Niedawno Małgorzata pojawiła się w Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała m.in. o swoich synach. Pożaliła się, że żaden z chłopców nie jest do niej podobny. Starsi to kopie Jacka Rozenka, najmłodszy to klon Radosława:

Tak jak Staś i Tadeusz są podobni do Jacka, tak Henryk jest podobny do Radosława. Mam troje dzieci i żadne nie jest podobne do mnie.

Radosław Majdan pokazał synów Małgorzaty Rozenek. Stanisław to kopia taty

O tym, że Małgorzata Rozenek miała rację, można się przekonać na najnowszych zdjęciach, które w sieci udostępnił Radosław Majdan. Były piłkarz pozuje z synami swojej żony, Stanisławem i Tadeuszem, z którymi ma świetny kontakt. W opisie podkreśla, że nie może uwierzyć, że chłopcy tak szybko rosną:

Chłopaki rosną jak na drożdżach.

Internauci nie mają wątpliwości, że synowie Jacka, a zwłaszcza starszy z nich, jest kopią swojego ojca. Nie szczędzą też komplementów pod adresem całej trójki:

  • Chłopaki podobni do Pana Rozenka, a zwłaszcza starszy.
  • Starszy syn to cały tata. Będzie przystojnym mężczyzna w przyszłości=) młodszy pół na pół też przystojniak wyrośnie. A Henio wiadomo cały mały Radzio.
  • Chłopcy przystojniacy za tatą Jackiem. Czysty tatuś z nich.

Warto wspomnieć, że Radosław ma doskonały kontakt z chłopakami. Jak zdradził w jednym z wywiadów, to przede wszystkim zasługa jego żony, Małgosi:

Są synami kobiety, którą kocham, poza tym są fantastycznymi chłopakami. Nie miałem w ogóle takich momentów, że zastanawiałem się, czy ja ich naprawdę pokocham, tak szczerze i prawdziwie, jakbym kochał swoje dzieci. (…) Nie miałem z tym najmniejszego problemu. To wszystko, co Małgosia stworzyła nam jako dom rodzinny, to też nas wygenerowało i to jest takie zupełnie normalne i oczywiste, że traktuję ich jako swoich synów — komentował w programie Plotka.

Trzeba przyznać, że taka relacja to skarb.


Radosław Majdan z synami Małgorzaty Rozenek

Radosław Majdan z synami Małgorzaty Rozenek

Radosław Majdan z synami Małgorzaty Rozenek

Radosław Majdan z synami Małgorzaty Rozenek

Jacek Rozenek i Katarzyna Pietraszek - Telekamery 2015

Jacek Rozenek i Katarzyna Pietraszek - Telekamery 2015

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×