Szukaj

Małgorzata Rozenek pokazała serię portretów Henryka. Przetakiewicz nie może wyjść z podziwu: „Jakie mądre miny”

Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz

Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz

Małgorzata Rozenek dodała kolejne zdjęcie Henia, a internauci prześcigają się w komplementach. Wśród zachwyconych komentarzy znaleźliśmy ten od Joanny Przetakiewicz. Henio rośnie na kolejną gwiazdę. Co za słodziak!

Małgorzata Rozenek trzy tygodnie temu została mamą po raz trzeci. Gwiazda od samego początku chętnie chwaliła się swoją ciążą, a po narodzinach syna nie szczędzi fanom jego uroczych zdjęć. Odkąd mały Henio pojawił się na świecie, niemal codziennie możemy zobaczyć, jak wygląda życie świeżo upieczonych rodziców. Widać, że maluszek jest oczkiem w głowie całej rodziny. Z miejsca skradł wszystkie serca i to nie tylko swoich rodziców, ale także starszych braci, a nawet wśród czworonogów wzbudził wielkie zainteresowanie.

Małgosia regularnie umieszcza w sieci zdjęcia maluszka. Byliśmy już świadkami jego pierwszej wizyty kontrolnej, pierwszego spotkania z braćmi i najbliższą rodziną, a nawet pierwszego spaceru, na który wybrał się wraz z rodzicami. Gwiazda TVN w każdym swoim wpisie zamieszczonym na Instagramie podkreśla, jak bardzo jest wdzięczna za to, że razem z mężem w końcu doczekali się wspólnego dziecka. Nie inaczej jest też pod ostatnią serią portretów maluszka, które właśnie pojawiły się na jej profilu.

Małgorzata opublikowała urocze portrety Henia

Henio Majdan już powoli wyrasta na dziecięcą gwiazdę Instagrama. Chłopiec od momentu gdy w sieci pojawiło się jego pierwsze zdjęcie, zachwycił wszystkich internautów. Pod każdym kolejnym zdjęciem noworodka pojawia się cała masa komentarzy, które komplementują Henia i jego rodziców. W dzisiejszym poście Małgosia opublikowała całą serię portretów swojego synka, a dodane zdjęcia opatrzyła niezwykle zabawnym podpisem.

A kuku, sprawca całego zamieszania: Henryk Waleczny #dzidziuśmajdana, on dobrze wie, że dzień bez Henia – dniem straconym. Nie mogę przestać się nim zachwycać. W końcu to wersja limitowana, droga w produkcji i wyciągnięta spod lady. Ma się te znajomości (dla internautów bez poczucia humoru: to żart) Cudownej niedzieli Kochani.

Uroczym Heniem oczywiście zachwycają się wszyscy obserwatorzy gwiazdy. Wśród nich możemy znaleźć również komentarz Joanny Przetakiewicz.

  • Piękna ta wersja limitowana.
  • Śliczny synuś.
  • Ale słodki.
  • Cudowny Henio. Rośnij zdrowy maluchu.
  • Śliczny, ps. Świetny opis, widać, że ma Pani poczucie humoru.
  • Cudny dzidziuś i jakie mądre miny – napisała Joanna Przetakiewicz.

Z projektantką nie sposób się nie zgodzić, ponieważ Henio nie ma jeszcze miesiąca, a pozuje do zdjęć z prawdziwą powagą. Na tego bobasa nie można się napatrzeć!


Henio Majdan

Henio Majdan

Henio Majdan

Henio Majdan

Henio Majdan

Henio Majdan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×