Szukaj

Małgorzata Rozenek tego nie pokazuje na Instagramie. Mały Henio dostał takie prezenty, że głowa mała

Małgorzata Rozenek i Henio

Małgorzata Rozenek i Henio

Małgorzata Rozenek niedawno została mamą. Od momentu, w którym Henio pojawił się na świecie, świeżo upieczonych rodziców regularnie odwiedzają kurierzy. Jakie prezenty przynoszą chłopcu?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan bardzo długo starali się, by zostać rodzicami. O tym, że im się udało, poinformowano pod koniec zeszłego roku. Od tego momentu małżonkowie nie ukrywali, że ich rodzina się powiększy. Chętnie publikowali w social mediach zdjęcia, na których Perfekcyjnie dumnie pokazywała rosnące krągłości.

Syn Rozenek i Majdana pojawił się na świecie w zeszłym tygodniu. Rodzice opublikowali jego pierwsze zdjęcia i zdradzili, że ma na imię Henryk.

Henio Majdan — prezenty od zaprzyjaźnionych gwiazd i firm

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mogą nie tylko liczyć na przychylne komentarze pod adresem dziecka kierowane przez internautów, ale także na podarunki od zaprzyjaźnionych osób. Irena Kamińska-Radomska, mentorka programu Projekt Lady, przygotowała dla niego niezwykły prezent. Mowa o złotej rybce, która ma być talizmanem, pomagającym spełniać marzenia:

Mam mały drobiazg dla małego Henia. To mała złota rybka, która będzie jego talizmanem, by jego wszystkie marzenia się spełniły – mówiła Irena Kamińska-Radomska w rozmowie z Faktem.

To jednak nie koniec niespodzianek, jakie dostaje Henio. Chociaż jego mama nie pokazuje ich na Instagramie, Fakt donosi, że kurierzy regularnie pojawiają się w domu świeżo upieczonych rodziców:

Kolejny dzień ręce kurierów uginały się od prezentów dla narodzonego zaledwie tydzień temu synka Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Trzeba przyznać, że Henio od pierwszych chwil na świecie przekonał się, co to znaczy dostatek. […] Ostatnio wśród naręcza prezentów znoszonych do domu Majdanów można było zauważyć np. wielką matę z przyczepionymi do niej pluszakami — czytamy w tabloidzie.

Wygląda na to, że rodzice starają się zapewnić maluszkowi wszystko, co najlepsze.


Radosław Majdan z synem

Radosław Majdan z synem

Małgorzata Rozenek z synkiem

Małgorzata Rozenek z synkiem

Henio Majdan pierwsze zdjęcia w domu

Henio Majdan pierwsze zdjęcia w domu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×