Szukaj

Małgorzata Rozenek rozpływa się nad Heniem i pokazuje nowe zdjęcia. Tę noc zapamięta na długo

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek na Instagramie pochwaliła się nowymi zdjęciami Henia. Chłopczyk rozczula internautów. Co piszą w komentarzach?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali rodzicami. Powitali na świecie Henryka. Dumna mama nie zamierza ukrywać swojego szczęścia. Regularnie publikuje zdjęcia, na których pojawia się jej najmłodszy syn. Pozował już z tatą, ze starszymi braćmi, a także w ramionach Rozenek, która mini sesją uczciła jego pierwszy tydzień.

Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcia Henia

Małgorzata Rozenek nie może powstrzymać się od publikowania nowych zdjęć chłopca, o czym poinformowała w nowym poście na Instagramie. Pokazała rozczulające fotografie, na których pozuje z dzieckiem. W opisie się nad nim rozpływa. Wyjawiła m.in., że Henryk coraz lepiej śpi w nocy. Tym samym daje się wyspać rodzicom:

Dzień dobry, ale mamy cudowną noc za sobą. Henio obudził się tylko dwa razy na karmienie, popił posapał i zasypiał. To pierwsza taka noc, bo do tej pory od 2 do 5 lubił potańczyć. Jesteśmy tacy szczęśliwi. Przepraszam, że tak Was spamuje Henrysia fotami, ale On jest tak śliczny i kochany, że nie mogę się powstrzymać. To będzie bardzo miły dzień, czego Wam z całego serca życzę.

Internauci są zachwyceni nowymi zdjęciami dziecka. W komentarzach pod zdjęciem nie szczędzą komplementów pod adresem chłopca i jego mamy:

  • Pani Małgosiu tak promiennie Pani wygląda, tak radośnie, dużo zdrówka dla Pani i maleństwa.
  • Te malusie paluszki są tak cudowne. Najpiękniejszy czas, chociaż czasem nie jest lekko. Niech Wam będzie najpiękniej i w zdrowiu.
  • Służy Pani dziecko, mimo zmęczenia promienieje Pani.
  • Gratuluję i zarazem zazdroszczę. Moja córka ma 18 miesięcy i budzi się średnio po 4 razy w nocy. Wszystkiego dobrego i dużo zdrówka dla całej rodzinki.
  • Pięknie Pani wygląda. A Henio jest cudowny. Życzę samych spokojnych nocy.

Nie da się ukryć, że Roznek wygląda promiennie, a potrójne macierzyństwo bardzo jej służy.


Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Henrykiem

Małgorzata Rozenek z Henrykiem

Małgorzata Rozenek pokazała Henryka

Małgorzata Rozenek pokazała Henryka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×