Szukaj

Ekspert ocenił jak Małgorzata Rozenek nosi Henia. Wiele matek popełnia ten błąd

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan podczas jednej z wycieczek umieścili Henia w nosidle. Czy zrobili to w prawidłowy sposób? Ekspert komentuje.

Małgorzata Rozenek poleciała na zasłużone wakacje. Wraz z mężem, synami oraz opiekunką dzieci odpoczywają w kurorcie chętnie wybieranym przez rodzime gwiazdy, Tulum. Perfekcyjna co jakiś czas pokazuje swój urlop w sieci. Wśród zdjęć, które publikuje dominują te, na których żona Radosława Majdana pozuje w bikini i rozgrzewa internet do czerwoności (najlepsze fotografie zobaczysz tutaj).

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan noszą Henia w nosidle. Co na to ekspert?

Rozenek nie tylko spędza czas na plaży, ale także zwiedza. Nieopodal kurortu, w którym gwiazda wypoczywa z rodziną, znajdują się ruiny prekolumbijskiego miasta Majów. Otoczone murem, położone na 12-metrowym klifie Morza Karaibskiego stanowią jedną z atrakcji turystycznych. Perfekcyjna nie mogła pominąć tego miejsca podczas wakacyjnych planów zwiedzania.

Sporo emocji wśród internautów wzbudził fakt, że syn Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek, Henio, podczas wycieczki znajdował w nosidle. Zatroskani fani w komentarzach pozostawi mnóstwo wpisów, w których podkreślają, że w ich ocenie maluch nie powinien podróżować odwrócony przodem do świata.

Mama chłopca odniosła się do wpisów. Podziękowała za troskę i przekazała, że chłopiec w takiej pozycji był jedynie kilka minut.

Zobacz: Rozenek zwiedza Meksyk. Pod zdjęciami burza o Henia: „Jazda o „wisiadło” za 3…2…1…”

Małgorzata Rozenek zwiedza z rodziną Meksyk

Małgorzata Rozenek zwiedza z rodziną Meksyk

Na temat prawidłowego noszenia dziecka w nosidle na antenie Dzień Dobry TVN wypowiedział się ekspert. Ujawnił, że buzia malucha powinna być skierowana w stronę torsu rodzica:

Nigdy nie nosimy dziecka zwróconego twarzą do świata, jego buzia powinna być skierowana w stronę torsu rodzica. Ta zasada dotyczy przede wszystkim bardzo małych dzieci. Przy tych starszych i bardziej ciekawych świata doskonale sprawdzają się nosidła zakładane na plecy.

Dodał, że ułożenie syna Rozenek było niefortunne, bo obciążyło ono miednicę i stawy biodrowe dziecka. Ekspert zwrócił się jednak do internautów z prośbą, by nie krytykowali znanej mamy. Myślicie, że posłuchają jego apelu?


Małgorzata Rozenek zwiedza z rodziną Meksyk

Małgorzata Rozenek zwiedza z rodziną Meksyk

Małgorzata Rozenek zwiedza z rodziną Meksyk

Małgorzata Rozenek zwiedza z rodziną Meksyk

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Jak mnie denerwują ci eksperci. Niech sobie każdy robi, jak chce, a nie tylko czepiają się wszystkiego. Sami idealni, wszyscy wszystko wiedzą lepiej, brrrrrrrr

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×