Szukaj

Małgorzata Rozenek pokazała filmik z Heniem: „To najsłodsze co dziś zobaczycie”. Potwierdzamy! Ale z niego cukiereczek

Małgoarzta Rozenek w okularach

Małgoarzta Rozenek w okularach

Małgorzata Rozenek doskonale spełnia się w macierzyństwie. Gwiazda wspólnymi chwilami z synkiem chętnie dzieli się z internautami. Jej ostatni filmik rozczulił do granic możliwości. 

Małgorzata Rozenek nieco ponad dwa miesiące temu po raz trzeci została mamą. Jej maleńki synek Henryk był bardzo wyczekiwanym dzieckiem. Chłopiec od pierwszych godzin życia jest małą gwiazdą. Pierwsze zdjęcie Henryka pojawiło się w sieci zaledwie kilka godzin po narodzinach. Wszystkim pochwalił się bardzo dumny tata. Dla Radka Majdana jest to pierwsze dziecko. Rodzice przez całą ciążę relacjonowali swoim fanom, jak przygotowują się do powitania synka, a przez ostatnie dwa miesiące codziennie jesteśmy świadkami ich wielkiej radości.

Małgosia i Radek chętnie dzielą się ze swoimi obserwatorami kulisami życia prywatnego. Widać, że Henio całkowicie zawojował ich świat. To zdecydowanie on skupia na sobie uwagę całej rodziny. Gwiazda zaledwie dwa tygodnie po porodzie zdecydowała się wrócić do pracy, ale ani myślała opuszczać swojego synka. Uroczy malec razem z tatą cały czas towarzyszył jej za kulisami programu Projekt Lady. Nagrania do show skończyły się już jakiś czas temu, dlatego szczęśliwa mama może w pełni delektować się czasem spędzonym z maluszkiem. Chłopiec rośnie jak na drożdżach i chociaż nie skończył jeszcze trzech miesięcy, to zadziwia umiejętnościami. A do tego oczywiście jest niezwykle słodki.

Małgorzata Rozenek pokazała urocze nagranie

Małgorzata Rozenek na każdym kroku podkreśla, jak wielkim szczęściem były dla niej narodziny trzeciego syna. Wiemy bowiem, że jej droga do macierzyństwa nie była łatwa. Dlatego też każdą wspólną chwilę stara się uwiecznić. Ku uciesze fanów często dzieli się również tym na Instagramie. Tak też jest z najnowszym nagraniem, na którym uroczy Henio stara się porozmawiać ze swoją mamą. Tak jak radzi Małgosia zdecydowanie włączcie dźwięk!

WŁĄCZ DŹWIĘK. To najsłodsze co dziś zobaczycie.

Mały Henio swoim gaworzeniem rozczulił nie tylko mamę, ale również wszystkich jej obserwatorów.

  • Przesłodki jest.
  • Do schrupania.
  • Heniutek jest fajnym gościem.
  • Jaki on jest cudowny.
  • Gadułka po rodzicach.
  • Słodziak nie do opisania.

Ciężko nie zgodzić się z fanami, ponieważ uroczy bobas jest naprawdę niezwykły. Słodziak do potęgi!

 

 


Henio Majdan

Henio Majdan

Henio Majdan

Henio Majdan

Henio Majdan

Henio Majdan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×