Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Małgorzata Rozenek spędzi wigilię z Radosławem Majdanem i byłym mężem!Mama Radosława Majdana w rozmowie z Super Expressem zdradziła, że na tegorocznej wigilii spotkają się wszyscy najbliźsi. Za stołem mają usiąść nie tylko rodzice piłkarza, ale też jego nowa ukochana Małgorzata Rozenek z synami i rodzicami, a także Jacek Rozenek z nową partnerką.

Tak, święta spędzę tak samo jak zawsze, z rodziną i dziećmi – powiedział aktor w wywiadzie dla gazety.

Mama byłego piłkarza Pogoni Szczecin już planuje, że na święta przygotuje ulubioną potrawę jej syna – indyka w pomarańczach. Tata Radosława Majdana ugotuje bigos i pierogi. Nie ma co ukrywać, trochę się napracują – w końcu za stołem zasiądzie spore grono osób!

W święta wraz z mężem, synem Czarkiem, jego bliźniakami i córką przyjeżdżamy do Radka do domu. Święta spędzimy wszyscy razem. Z Małgosią, jej rodzicami i dziećmi. Będą wszyscy – cieszy się mama Radka. – Nie mogę nic powiedzieć o ślubie. Ale po to spotykamy się wszyscy razem przy jednym stole, by można było o wszystkim porozmawiać. Po to, by młodzi mogli się pochwalić dobrą nowiną. To będzie dobra okazja, bo będziemy wszyscy razem, rodzice Małgosi i my. Trzeba dać im tę radość.

To piękne, że wszysy z okazji świąt Bożego Narodzenia potrafią się zjednoczyć przy wspólnym stole!

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Jacek RozenekKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×